Spotkania

Dzień Data Gospodarze Bramka/Czas Goście    
sob 16/09/17 Zaragoza 87 - 93 Murcia Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 16/09/17 UBSC Graz 98 - 59 Basket Flames Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 16/09/17 Jennersdorf Blackbirds 73 - 52 BSC Fürstenfeld Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 16/09/17 AZS Koszalin 86 - 90 London Lions Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 16/09/17 Poderosa Montegranaro 77 - 67 Imola Basket Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 16/09/17 BV Chemnitz 99 63 - 79 Post Südstadt Karl… Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 16/09/17 Unicaja Málaga D 109 - 110 D Gran Canaria Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 16/09/17 Oviedo Baloncesto 75 - 68 Iraurgi SB Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 16/09/17 Casale Monferrato 72 - 57 Olympique Antibes Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 16/09/17 CB Valladolid 91 - 72 Cáceres Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 17/09/17 Gipuzkoa D 92 - 86 D Murcia Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 17/09/17 NH Ostrava 63 - 85 MKS Dąbrowa Górnicza Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 17/09/17 Fórum Terceira Basket Odwoł. S.C. Lusitânia Expert Więcej informacji
nie 17/09/17 Panathinaikos 60 - 68 CSKA Moskva Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 17/09/17 CB Clavijo 72 - 75 Palencia Baloncesto Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 17/09/17 Gran Canaria 87 - 73 Guaros de Lara Zobacz wydarzenia Więcej informacji
wto 19/09/17 Samara SGEU 17 : 00 Irkut Więcej informacji
wto 19/09/17 AEK Athens 18 : 30 UNICS Kazan Więcej informacji
wto 19/09/17 STB Le Havre 19 : 00 Entente Orléanaise Więcej informacji
wto 19/09/17 Reyer Venezia 20 : 00 Inter Bratislava Więcej informacji
wto 19/09/17 Leyma Básquet Coruña 20 : 00 Real Betis Więcej informacji
wto 19/09/17 Pesaro 20 : 30 Reggio Emilia Więcej informacji
wto 19/09/17 Zaragoza 21 : 00 Hapoel Jerusalem Więcej informacji
śro 20/09/17 Samara SGEU 17 : 00 Irkut Więcej informacji
śro 20/09/17 Varese 20 : 30 Lugano Tigers Więcej informacji
śro 20/09/17 Cremona 20 : 30 Milano Więcej informacji
śro 20/09/17 Ovarense 22 : 00 Illiabum Clube Więcej informacji
czw 21/09/17 Oviedo Baloncesto 20 : 00 Gipuzkoa Więcej informacji
czw 21/09/17 Bilbao 20 : 00 Hapoel Jerusalem Więcej informacji
pią 22/09/17 Panathinaikos 19 : 30 Anadolu Efes Więcej informacji
sob 23/09/17 BSC Fürstenfeld 19 : 00 UBSC Graz Więcej informacji
sob 23/09/17 Mitteldeutscher BC 19 : 00 Science City Jena Więcej informacji

Ligi