Spotkania

Dzień Data Gospodarze Bramka/Czas Goście    
nie 19/03/17 Dynamo Novosibirsk II 76 - 79 BC Enisey Krasnoya… Zobacz wydarzenia Więcej informacji
pon 20/03/17 Merpati Bali 80 - 36 Flying Wheel Makassar Zobacz wydarzenia Więcej informacji
pon 20/03/17 Merah Putih Predators 62 - 74 Surabaya Emdee Fever Zobacz wydarzenia Więcej informacji
pon 20/03/17 BC Enisey Krasnoya… 79 - 85 Ladoga Zobacz wydarzenia Więcej informacji
pon 20/03/17 Tenaga Baru Pontianak 48 - 102 Sehati Semarang Zobacz wydarzenia Więcej informacji
pon 20/03/17 Yunost Penza 63 - 75 Dynamo Novosibirsk II Zobacz wydarzenia Więcej informacji
wto 21/03/17 Tanago Jakarta 56 - 61 Merah Putih Predators Więcej informacji
wto 21/03/17 Sehati Semarang 56 - 68 Merpati Bali Więcej informacji
wto 21/03/17 Flying Wheel Makassar 52 - 70 Tenaga Baru Pontianak Więcej informacji
wto 21/03/17 Neftochimic 2010 B… 88 - 72 BC Beroe Stara Zagora Zobacz wydarzenia Więcej informacji
śro 22/03/17 Flying Wheel Makassar 31 - 83 Sehati Semarang Zobacz wydarzenia Więcej informacji
śro 22/03/17 Surabaya Emdee Fever 75 - 40 Tanago Jakarta Zobacz wydarzenia Więcej informacji
śro 22/03/17 BC Septemvri 97 31 - 44 BC Montana 2003 Więcej informacji
śro 22/03/17 Tenaga Baru Pontianak 41 - 78 Merpati Bali Zobacz wydarzenia Więcej informacji
śro 22/03/17 Baschet Arad 79 - 50 CSBT Alexandria Zobacz wydarzenia Więcej informacji
śro 22/03/17 BC Beroe Stara Zagora 78 - 95 BC Haskovo Zobacz wydarzenia Więcej informacji
czw 23/03/17 Merpati Bali 73 - 28 Merah Putih Predators Więcej informacji
czw 23/03/17 Surabaya Emdee Fever 78 - 58 Sehati Semarang Więcej informacji
czw 23/03/17 Tanago Jakarta 68 - 44 Tenaga Baru Pontianak Więcej informacji
pią 24/03/17 Willetton Tigers 11 : 30 Cockburn Cougars Więcej informacji
pią 24/03/17 Tenaga Baru Pontianak 12 : 30 Flying Wheel Makassar Więcej informacji
pią 24/03/17 Proteas 16 : 00 Olympiakos Więcej informacji
pią 24/03/17 AS Niki Lefkadas 19 : 00 Panionios Więcej informacji
sob 25/03/17 Bankstown Bruins 04 : 00 Manly Warringah Więcej informacji
sob 25/03/17 Geelong Supercats 07 : 00 BA Centre of Excel… Więcej informacji
sob 25/03/17 Canberra Capitals 07 : 30 Sandringham Sabres Więcej informacji
sob 25/03/17 Frankston Blues 08 : 00 Kilsyth Cobras Więcej informacji
sob 25/03/17 Stirling Senators 11 : 00 Rockingham Flames Więcej informacji
sob 25/03/17 Kalamunda Eastern Suns 11 : 30 Perry Lakes Hawks Więcej informacji
sob 25/03/17 SL Benfica 22 : 00 AD Ovarense Więcej informacji
sob 25/03/17 S.C. Coimbroes 22 : 30 Guifoes SC Więcej informacji
nie 26/03/17 Nunawading Spectres 03 : 00 BA Centre of Excel… Więcej informacji

Ligi