Spotkania

Dzień Data Gospodarze Bramka/Czas Goście    
śro 25/10/17 Vicente Lopez 13 - 20 Pinheiros Zobacz wydarzenia Więcej informacji
śro 25/10/17 CA Triunfo 23 - 35 CA Goes Zobacz wydarzenia Więcej informacji
czw 26/10/17 Club Layva 38 - 26 Nueva Estrella Więcej informacji
pią 27/10/17 Club Layva 33 - 29 CA Triunfo Zobacz wydarzenia Więcej informacji
pią 27/10/17 Balonmano Ovalle 35 - 37 Nueva Estrella Zobacz wydarzenia Więcej informacji
pią 27/10/17 CA Goes 30 - 28 Vicente Lopez Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 28/10/17 Pinheiros 31 - 19 Jockey Club Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 28/10/17 Balonmano Ovalle 28 - 22 CA Triunfo Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 28/10/17 Club Layva 31 - 30 Nueva Estrella Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 28/10/17 Jockey Club 36 - 26 Vicente Lopez Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 29/10/17 CA Goes 01 : 00 Pinheiros Więcej informacji
pią 03/11/17 Pinheiros 28 - 21 Santo André Zobacz wydarzenia Więcej informacji
pią 03/11/17 São Bernardo/UNIP 28 - 24 Fumguaru/Guarulhos Zobacz wydarzenia Więcej informacji
pią 24/11/17 FYR Macedonia 16 : 00 Brazil Więcej informacji
pią 24/11/17 Romania 18 : 00 Poland Więcej informacji
pią 24/11/17 Slovakia 19 : 00 Germany Więcej informacji
pią 24/11/17 France 20 : 30 Tunisia Więcej informacji
sob 25/11/17 Brazil 18 - 29 Poland Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 25/11/17 Romania 31 - 18 FYR Macedonia Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 25/11/17 Denmark 26 - 25 Sweden Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 25/11/17 Germany 32 - 19 Iceland Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 25/11/17 Norway 29 - 24 Hungary Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 26/11/17 FYR Macedonia 25 - 32 Poland Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 26/11/17 Romania 24 - 23 Brazil Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 26/11/17 Hungary 28 - 27 Korea Republic Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 26/11/17 France 26 - 18 Slovenia Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 26/11/17 Norway 27 - 27 Russia Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 17/12/17 Stavropolye-SKFU U20 32 - 31 Rostov Don UOR U20 Zobacz wydarzenia Więcej informacji
pią 29/12/17 Aarhus United 19 - 27 FIF København Zobacz wydarzenia Więcej informacji
pią 29/12/17 Team Esbjerg 23 - 22 FC Midtjylland Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 30/12/17 Aarhus United 23 - 22 FC Midtjylland Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 30/12/17 FIF København 20 - 31 Team Esbjerg Zobacz wydarzenia Więcej informacji

Ligi