>

Spotkania

Dzień Data Gospodarze Bramka/Czas Goście    
sob 07/10/17 HC Dobrogea Sud - BSK Więcej informacji
sob 07/10/17 Pölva Serviti - RK Nexe Więcej informacji
sob 07/10/17 OCI/Limburg Lions - ØIF Arendal Więcej informacji
sob 07/10/17 Ohrid 2013 - FC Porto Więcej informacji
sob 07/10/17 Beykoz Belediyespo - HK Malmö Więcej informacji
sob 07/10/17 Csurgói KK - Dubrava Zagreb Więcej informacji
sob 07/10/17 Achilles Bocholt - Riihimaen Cocks Więcej informacji
sob 07/10/17 FH Hafnarfjördur - St. Petersburg HC Więcej informacji
sob 07/10/17 HC Kriens-Luzern - Tvis Holstebro Więcej informacji
sob 07/10/17 SL Benfica - Gwardia Opole Więcej informacji
sob 07/10/17 Maccabi Rishon Le Zion - Chambéry Więcej informacji
sob 07/10/17 Pfadi Winterthur - RK Vojvodina Więcej informacji
sob 07/10/17 CSM Bucureşti - SKA Minsk Więcej informacji
sob 07/10/17 Balatonfüredi KSE - Valur Reykjavik Więcej informacji
sob 07/10/17 Helvetia Anaitasuna - Plzeň Więcej informacji
sob 07/10/17 SG Westwien - Wacker Thun Więcej informacji
sob 14/10/17 BSK - HC Dobrogea Sud Więcej informacji
sob 14/10/17 ØIF Arendal - OCI/Limburg Lions Więcej informacji
sob 14/10/17 RK Nexe - Pölva Serviti Więcej informacji
sob 14/10/17 Tvis Holstebro - HC Kriens-Luzern Więcej informacji
sob 14/10/17 St. Petersburg HC - FH Hafnarfjördur Więcej informacji
sob 14/10/17 Riihimaen Cocks - Achilles Bocholt Więcej informacji
sob 14/10/17 HK Malmö - Beykoz Belediyespo Więcej informacji
sob 14/10/17 FC Porto - Ohrid 2013 Więcej informacji
sob 14/10/17 Valur Reykjavik - Balatonfüredi KSE Więcej informacji
sob 14/10/17 Chambéry - Maccabi Rishon Le Zion Więcej informacji
sob 14/10/17 Dubrava Zagreb - Csurgói KK Więcej informacji
sob 14/10/17 Gwardia Opole - SL Benfica Więcej informacji
sob 14/10/17 SKA Minsk - CSM Bucureşti Więcej informacji
sob 14/10/17 Plzeň - Helvetia Anaitasuna Więcej informacji
sob 14/10/17 Wacker Thun - SG Westwien Więcej informacji
sob 14/10/17 RK Vojvodina - Pfadi Winterthur Więcej informacji

Zawodnicy

Ligi

Top Winners