>

Spotkania

Dzień Data Gospodarze Bramka/Czas Goście    
Przewaga Spartak Moscow 46 - 47 Bern
pią 05/10/18 Spartak Moscow 28 - 23 Bern Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 14/10/18 Bern 24 - 18 Spartak Moscow Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga Sport36-Komló 56 - 56 Olympiacos
pią 05/10/18 Sport36-Komló 34 - 29 Olympiacos Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 14/10/18 Olympiacos 27 - 22 Sport36-Komló Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga Constanța 57 - 44 Plzeň
sob 06/10/18 Constanța 28 - 21 Plzeň Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 07/10/18 Plzeň 23 - 29 Constanța Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga Zaporozhye 60 - 68 Kadetten Schaffhausen
sob 06/10/18 Zaporozhye 27 - 30 Kadetten Schaffhausen Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 14/10/18 Kadetten Schaffhausen 38 - 33 Zaporozhye Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga Aalborg 60 - 53 Pfadi Winterthur
sob 06/10/18 Aalborg 31 - 29 Pfadi Winterthur Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 14/10/18 Pfadi Winterthur 24 - 29 Aalborg Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga Vojvodina 55 - 44 Aalsmeer
sob 06/10/18 Vojvodina 29 - 21 Aalsmeer Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 13/10/18 Aalsmeer 23 - 26 Vojvodina Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga Ribnica 56 - 59 Selfoss
sob 06/10/18 Ribnica 30 - 27 Selfoss Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 13/10/18 Selfoss 32 - 26 Ribnica Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga Limburg Lions 52 - 52 Hard
sob 06/10/18 Limburg Lions 23 - 23 Hard Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 13/10/18 Hard 29 - 29 Limburg Lions Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga Porto 58 - 54 Minsk
sob 06/10/18 Porto 34 - 29 Minsk Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 13/10/18 Minsk 25 - 24 Porto Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga Steaua Bucureşti 48 - 50 Maccabi Rishon LeZion
nie 07/10/18 Steaua Bucureşti 25 - 23 Maccabi Rishon LeZion Zobacz wydarzenia Więcej informacji
pią 12/10/18 Maccabi Rishon LeZion 27 - 23 Steaua Bucureşti Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga Velenje 47 - 45 Gwardia Opole
nie 07/10/18 Velenje 26 - 22 Gwardia Opole Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 14/10/18 Gwardia Opole 23 - 21 Velenje Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga ÍBV 49 - 59 PAUC
nie 07/10/18 ÍBV 24 - 23 PAUC Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 14/10/18 PAUC 36 - 25 ÍBV Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga Käerjeng 64 - 74 Achilles Bocholt
nie 07/10/18 Käerjeng 29 - 33 Achilles Bocholt Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 13/10/18 Achilles Bocholt 41 - 35 Käerjeng Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga Drammen 57 - 53 BESA
nie 07/10/18 Drammen 37 - 26 BESA Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 13/10/18 BESA 27 - 20 Drammen Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga Benfica 71 - 63 FH
sob 13/10/18 Benfica 37 - 32 FH Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 14/10/18 FH 31 - 34 Benfica Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga Baník Karviná 58 - 47 Prolet
sob 13/10/18 Baník Karviná 26 - 22 Prolet Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 14/10/18 Prolet 25 - 32 Baník Karviná Zobacz wydarzenia Więcej informacji

Zawodnicy

Ligi

Top Winners

Drużyna Suma
Göppingen 4x
Magdeburg 3x
Kiel 3x
Füchse Berlin 2x
Minaur 2x