>

Spotkania

Dzień Data Gospodarze Bramka/Czas Goście    
pią 08/09/17 CSM Roman 40 - 15 ŽRK Grude Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 09/09/17 ŽRK Grude 19 - 42 CSM Roman Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 09/09/17 MKS Zaglebie Lubin 37 - 24 LK Zug Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 09/09/17 KHF Prishtina 11 - 34 LC Brühl Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 09/09/17 HSG Blomberg-Lippe 46 - 19 Sint-Truiden Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 09/09/17 Vác 46 - 17 HC Holon Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 09/09/17 Bera Bera 26 - 25 Colegio de Gaia Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 09/09/17 EKS Start Elblag 29 - 34 Byasen Elite Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 10/09/17 LK Zug 23 - 43 MKS Zaglebie Lubin Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 10/09/17 HC Holon 18 - 44 Vác Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 10/09/17 LC Brühl 32 - 15 KHF Prishtina Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 10/09/17 SC Galichanka 26 - 22 SV Dalfsen Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 10/09/17 Byasen Elite 28 - 18 EKS Start Elblag Zobacz wydarzenia Więcej informacji
pią 15/09/17 Medicinar 34 - 33 VOC Amsterdam Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 16/09/17 Silkeborg-Voel KFUM 44 - 12 AC Latsia Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 16/09/17 Mingechavir 24 - 24 Lugi HF Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 16/09/17 Ankara Yenimahalle BSK 31 - 24 O.F.N. Ionias Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 16/09/17 Slavia Praha 24 - 25 Bntu-Belaz Minsk R… Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 16/09/17 VOC Amsterdam 28 - 29 Medicinar Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 16/09/17 Cercle Dijon 27 - 18 Jomi Salerno Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 16/09/17 SV Dalfsen 30 - 20 SC Galichanka Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 16/09/17 Colegio de Gaia 23 - 31 Bera Bera Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 17/09/17 AC Latsia 8 - 36 Silkeborg-Voel KFUM Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 17/09/17 Sint-Truiden 16 - 42 HSG Blomberg-Lippe Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 17/09/17 Lugi HF 27 - 29 Mingechavir Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 17/09/17 Bntu-Belaz Minsk R… 24 - 24 Slavia Praha Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 17/09/17 O.F.N. Ionias 22 - 30 Ankara Yenimahalle BSK Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 17/09/17 Jomi Salerno 22 - 24 Cercle Dijon Zobacz wydarzenia Więcej informacji

Zawodnicy

Ligi

Top Winners