>

Spotkania

Dzień Data Gospodarze Bramka/Czas Goście    
pią 17/11/17 Konjuh Živinice 25 - 30 Ramat Hashron HC Zobacz wydarzenia Więcej informacji
pią 17/11/17 B.S.B. Batumi 19 : 00 Zrinjski Mostar Więcej informacji
pią 17/11/17 Red Boys Differdange 20 : 00 Dobrudja Więcej informacji
pią 17/11/17 Madeira Andebol 20 : 00 Parnassos Strovolou Więcej informacji
sob 18/11/17 Gomel HC 27 - 31 ÍBV Vestmannaeyjar Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 18/11/17 SKIF Krasnodar 31 - 27 Handball Käerjeng Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 18/11/17 Dynamo Viktor 15 : 00 HC Sloga Pozega Więcej informacji
sob 18/11/17 Great Dane London 16 - 40 AEK Athens Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 18/11/17 Ramat Hashron HC 18 : 00 Konjuh Živinice Więcej informacji
sob 18/11/17 Dobrudja 26 - 36 Red Boys Differdange Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 18/11/17 Parnassos Strovolou 20 - 35 Madeira Andebol Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 18/11/17 Zrinjski Mostar 42 - 32 B.S.B. Batumi Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 18/11/17 Eurofarm Rabotnik 19 : 00 Granitas-Gaja-Karys Więcej informacji
sob 18/11/17 HC Visé BM 38 - 31 PGU Kartina Tiraspol Więcej informacji
nie 19/11/17 HC Sloga Pozega 31 - 29 Dynamo Viktor Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 19/11/17 ZNTU-ZAS Zaporozhye 36 - 20 HK Mojkovac Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 19/11/17 PGU Kartina Tiraspol 32 - 41 HC Visé BM Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 19/11/17 AEK Athens 41 - 21 Great Dane London Zobacz wydarzenia Więcej informacji
pon 20/11/17 HK Mojkovac 17 : 00 ZNTU-ZAS Zaporozhye Więcej informacji
pią 24/11/17 Göztepe SK 18 : 00 PAOK Więcej informacji
pią 24/11/17 MŠK Považská Bystrica 18 : 00 HC Lovcen Cetinje Więcej informacji
sob 25/11/17 ÍBV Vestmannaeyjar 14 : 00 Gomel HC Więcej informacji
sob 25/11/17 Granitas-Gaja-Karys 16 : 00 Eurofarm Rabotnik Więcej informacji
sob 25/11/17 HC Berchem 17 : 00 ORK Šamot 65 Więcej informacji
sob 25/11/17 KH Trepca 18 : 00 CS Potaissa Turda Więcej informacji
sob 25/11/17 HC Lovcen Cetinje 18 : 00 MŠK Považská Bystrica Więcej informacji
sob 25/11/17 Vogošca 19 : 00 Fyllingen IL Więcej informacji
sob 25/11/17 Handball Käerjeng 19 : 00 SKIF Krasnodar Więcej informacji
nie 26/11/17 CS Potaissa Turda 11 : 00 KH Trepca Więcej informacji
nie 26/11/17 PAOK 16 : 00 Göztepe SK Więcej informacji
nie 26/11/17 ORK Šamot 65 16 : 00 HC Berchem Więcej informacji
nie 26/11/17 Fyllingen IL 17 : 00 Vogošca Więcej informacji

Zawodnicy

Ligi