>

Spotkania

Dzień Data Gospodarze Bramka/Czas Goście    
Przewaga Masheka 81 - 48 Dobrudja
pią 16/11/18 Masheka 34 - 25 Dobrudja Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 17/11/18 Dobrudja 23 - 47 Masheka Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga AEK Athens 49 - 43 Bregenz
pią 16/11/18 AEK Athens 29 - 25 Bregenz Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 24/11/18 Bregenz 18 - 20 AEK Athens Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga CSM Bucureşti 79 - 38 Parnassos Strovolou
sob 17/11/18 CSM Bucureşti 32 - 24 Parnassos Strovolou Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 18/11/18 Parnassos Strovolou 14 - 47 CSM Bucureşti Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga St. Petersburg HC 55 - 28 HB Dudelange
sob 17/11/18 St. Petersburg HC 31 - 12 HB Dudelange Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 18/11/18 HB Dudelange 16 - 24 St. Petersburg HC Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga Vogošca 40 - 53 Borac Banja Luka
sob 17/11/18 Vogošca 22 - 23 Borac Banja Luka Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 24/11/18 Borac Banja Luka 30 - 18 Vogošca Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga Dukla Praha 55 - 48 Kauno Azuolas-KTU Kaunas
sob 17/11/18 Dukla Praha 27 - 20 Kauno Azuolas-KTU … Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 18/11/18 Kauno Azuolas-KTU … 28 - 28 Dukla Praha Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga Šviesa 58 - 49 Bodø
sob 17/11/18 Šviesa 35 - 23 Bodø Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 25/11/18 Bodø 26 - 23 Šviesa Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga Hurry Up 49 - 69 Madeira Andebol
sob 17/11/18 Hurry Up 21 - 37 Madeira Andebol Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 24/11/18 Madeira Andebol 32 - 28 Hurry Up Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga RK Partizan 58 - 60 Dicken
sob 17/11/18 RK Partizan 33 - 28 Dicken Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 24/11/18 Dicken 32 - 25 RK Partizan Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga Pressano 47 - 57 MŠK Považská Bystrica
sob 17/11/18 Pressano 24 - 28 MŠK Považská Bystrica Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 24/11/18 MŠK Považská Bystrica 29 - 23 Pressano Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga Volendam 56 - 60 Dynamo Viktor
sob 17/11/18 Volendam 32 - 32 Dynamo Viktor Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 24/11/18 Dynamo Viktor 28 - 24 Volendam Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga ØIF Arendal 68 - 53 Göztepe SK
nie 18/11/18 ØIF Arendal 40 - 25 Göztepe SK Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 25/11/18 Göztepe SK 28 - 28 ØIF Arendal Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga Visé BM 71 - 47 KH Kastrioti Ferizaj
nie 18/11/18 Visé BM 33 - 21 KH Kastrioti Ferizaj Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 24/11/18 KH Kastrioti Ferizaj 26 - 38 Visé BM Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga ZNTU-ZAS Zaporozhye 57 - 60 Ramat Hashron HC
pią 23/11/18 ZNTU-ZAS Zaporozhye 32 - 27 Ramat Hashron HC Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 24/11/18 Ramat Hashron HC 33 - 25 ZNTU-ZAS Zaporozhye Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga Donbas 73 - 37 Great Dane London
sob 24/11/18 Donbas 40 - 22 Great Dane London Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 25/11/18 Great Dane London 15 - 33 Donbas Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga HC Holon 57 - 65 HC Berchem
sob 24/11/18 HC Holon 28 - 33 HC Berchem Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 25/11/18 HC Berchem 32 - 29 HC Holon Zobacz wydarzenia Więcej informacji

Zawodnicy

Ligi

Top Winners