>

Spotkania

Dzień Data Gospodarze Bramka/Czas Goście    
Przewaga Masheka 55 - 44 PAS Aeropos Edessa
pią 05/10/18 PAS Aeropos Edessa 20 - 24 Masheka Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 06/10/18 Masheka 31 - 24 PAS Aeropos Edessa Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga Bregenz 114 - 34 Colos Ciobruciu
pią 05/10/18 Colos Ciobruciu 20 - 54 Bregenz Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 06/10/18 Bregenz 60 - 14 Colos Ciobruciu Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga PGU Kartina Tiraspol 46 - 66 Dicken
sob 06/10/18 Dicken 37 - 26 PGU Kartina Tiraspol Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 07/10/18 PGU Kartina Tiraspol 20 - 29 Dicken Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga Kauno Azuolas-KTU Kaunas 73 - 46 Jedinstvo
sob 06/10/18 Jedinstvo 22 - 37 Kauno Azuolas-KTU … Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 07/10/18 Kauno Azuolas-KTU … 36 - 24 Jedinstvo Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga Hurry Up 72 - 37 Olimpus-85 Chişinău
sob 06/10/18 Olimpus-85 Chişinău 16 - 30 Hurry Up Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 07/10/18 Hurry Up 42 - 21 Olimpus-85 Chişinău Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga Parnassos Strovolou 57 - 56 Estudiantes Tournai
sob 06/10/18 Estudiantes Tournai 31 - 29 Parnassos Strovolou Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 07/10/18 Parnassos Strovolou 28 - 25 Estudiantes Tournai Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga ØIF Arendal 69 - 63 Eskisehir
sob 06/10/18 Eskisehir 34 - 28 ØIF Arendal Zobacz wydarzenia Więcej informacji
pią 12/10/18 ØIF Arendal 41 - 29 Eskisehir Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga HB Dudelange 73 - 38 Imedi Telavi
pią 12/10/18 HB Dudelange 32 - 25 Imedi Telavi Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 13/10/18 Imedi Telavi 13 - 41 HB Dudelange Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga AO Diomidis Argous 47 - 70 Dynamo Viktor
sob 13/10/18 AO Diomidis Argous 19 - 38 Dynamo Viktor Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 14/10/18 Dynamo Viktor 32 - 28 AO Diomidis Argous Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga ZNTU-ZAS Zaporozhye 68 - 44 KH Prishtina
sob 13/10/18 ZNTU-ZAS Zaporozhye 32 - 19 KH Prishtina Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 14/10/18 KH Prishtina 25 - 36 ZNTU-ZAS Zaporozhye Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga Granitas-Gaja-Karys 48 - 57 Šviesa
sob 13/10/18 Granitas-Gaja-Karys 22 - 24 Šviesa Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 14/10/18 Šviesa 33 - 26 Granitas-Gaja-Karys Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga Great Dane London 46 - 42 Livingston
sob 13/10/18 Great Dane London 23 - 19 Livingston Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 14/10/18 Livingston 23 - 23 Great Dane London Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga Olympia HC 39 - 77 Pressano
sob 13/10/18 Olympia HC 16 - 40 Pressano Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 14/10/18 Pressano 37 - 23 Olympia HC Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga Tallinn 47 - 51 KH Kastrioti Ferizaj
sob 13/10/18 Tallinn 22 - 25 KH Kastrioti Ferizaj Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 14/10/18 KH Kastrioti Ferizaj 26 - 25 Tallinn Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga Baki 43 - 69 Borac Banja Luka
sob 13/10/18 Baki 19 - 36 Borac Banja Luka Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 14/10/18 Borac Banja Luka 33 - 24 Baki Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga Celtnieks Rīga 58 - 60 HC Holon
sob 13/10/18 Celtnieks Rīga 33 - 31 HC Holon Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 14/10/18 HC Holon 29 - 25 Celtnieks Rīga Zobacz wydarzenia Więcej informacji

Zawodnicy

Ligi

Top Winners