>

Spotkania

Dzień Data Gospodarze Bramka/Czas Goście    
pią 10/11/17 CB Malaga Costa de… 31 - 14 WHC Metalurg Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 11/11/17 Žalgiris Kaunas 42 - 13 Great Dane London Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 11/11/17 Spono Eagles 28 - 35 Zagnosspor Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 11/11/17 PAOK 24 - 17 ŽRK Jedinstvo Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 11/11/17 Ardesen GSK 36 - 17 Rotweiss Thun Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 11/11/17 Boden HIF 34 - 21 HIFK Comets Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 11/11/17 Stockerau 19 - 37 Lokomotiva Zagreb Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 11/11/17 Colegio Joao de Barros 38 - 16 KHF Shqipona Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 11/11/17 ATV Trofaiach 20 - 29 ZORK Jagodina Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 12/11/17 Zagnosspor 23 - 20 Spono Eagles Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 12/11/17 WHC Metalurg 14 - 37 CB Malaga Costa de… Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 12/11/17 Maedilon VZV 26 - 32 BM Remudas Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 12/11/17 KHF Shqipona 22 - 37 Colegio Joao de Barros Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 12/11/17 SPR Lublin S.S.A 54 - 13 ZRK Kumanovo Zobacz wydarzenia Więcej informacji
pon 13/11/17 ZRK Kumanovo 18 - 41 SPR Lublin S.S.A Zobacz wydarzenia Więcej informacji
pią 17/11/17 Maccabi Ramat-Gan 23 - 28 HC Naisa-Nis Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 18/11/17 Rotweiss Thun 23 - 23 Ardesen GSK Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 18/11/17 HC Naisa-Nis 25 - 20 Maccabi Ramat-Gan Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 18/11/17 Femina Vise 13 - 27 Kristianstad HK Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 18/11/17 HIFK Comets 21 - 28 Boden HIF Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 18/11/17 ZORK Jagodina 31 - 19 ATV Trofaiach Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 18/11/17 Great Dane London 21 - 32 Žalgiris Kaunas Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 18/11/17 Istogu 13 - 36 Van der Voort Quintus Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 18/11/17 Dudelange 15 - 36 ABU Baku Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 18/11/17 Alavarium 26 - 26 ZJRK Bor RTB Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 19/11/17 BM Remudas 13 : 00 Maedilon VZV Więcej informacji
nie 19/11/17 Van der Voort Quintus 40 - 21 Istogu Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 19/11/17 Lokomotiva Zagreb 24 - 19 Stockerau Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 19/11/17 Kristianstad HK 25 - 10 Femina Vise Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 19/11/17 ABU Baku 32 - 16 Dudelange Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 19/11/17 ŽRK Jedinstvo 31 - 30 PAOK Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 19/11/17 ZJRK Bor RTB 26 - 29 Alavarium Zobacz wydarzenia Więcej informacji

Zawodnicy

Ligi

Top Winners