>

Spotkania

Dzień Data Gospodarze Bramka/Czas Goście    
wto 25/09/18 Sungul Sneschinsk 21 - 35 Medvedi Chekhov Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 29/09/18 St. Petersburg HC 38 - 29 Kaustik Volgograd Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 30/09/18 SGAU Saratov 34 - 27 Dynamo Chelyabinsk Zobacz wydarzenia Więcej informacji
pon 01/10/18 Spartak Moscow 30 - 26 Kaustik Volgograd Zobacz wydarzenia Więcej informacji
wto 02/10/18 Dinamo Astrakhan 22 - 16 Ufa Zobacz wydarzenia Więcej informacji
wto 02/10/18 Medvedi Chekhov 32 - 21 Dynamo Chelyabinsk Zobacz wydarzenia Więcej informacji
śro 03/10/18 Dynamo Viktor 27 - 24 St. Petersburg HC Zobacz wydarzenia Więcej informacji
pią 05/10/18 Kaustik Volgograd 33 - 28 Ufa Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 06/10/18 SKIF Krasnodar 19 - 27 St. Petersburg HC Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 07/10/18 SGAU Saratov 25 - 24 Medvedi Perm Zobacz wydarzenia Więcej informacji
śro 10/10/18 Medvedi Chekhov 38 - 26 Medvedi Perm Zobacz wydarzenia Więcej informacji
pią 12/10/18 Sungul Sneschinsk 26 - 21 SKIF Krasnodar Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 14/10/18 Ufa 28 - 35 SKIF Krasnodar Zobacz wydarzenia Więcej informacji
czw 01/11/18 Dynamo Chelyabinsk 14 : 30 Dinamo Astrakhan Więcej informacji
pią 02/11/18 Dynamo Viktor 17 : 00 Spartak Moscow Więcej informacji
sob 03/11/18 Medvedi Perm 11 : 00 Dinamo Astrakhan Więcej informacji
pon 05/11/18 SKIF Krasnodar 14 : 00 Spartak Moscow Więcej informacji
wto 06/11/18 Sungul Sneschinsk 16 : 00 Dynamo Chelyabinsk Więcej informacji
wto 06/11/18 St. Petersburg HC 17 : 30 SGAU Saratov Więcej informacji
śro 07/11/18 Kaustik Volgograd 16 : 00 Dynamo Viktor Więcej informacji
czw 08/11/18 Ufa 16 : 00 Dynamo Chelyabinsk Więcej informacji
pią 09/11/18 Spartak Moscow 16 : 00 SGAU Saratov Więcej informacji
pią 09/11/18 Dinamo Astrakhan 16 : 00 Dynamo Viktor Więcej informacji
pon 12/11/18 Kaustik Volgograd 16 : 00 Sungul Sneschinsk Więcej informacji
wto 13/11/18 St. Petersburg HC 16 : 00 Spartak Moscow Więcej informacji

Ligi