>

Spotkania

Dzień Data Gospodarze Bramka/Czas Goście    
Przewaga Lokomotiv Yaroslavl 4 - 1 Dinamo Minsk
wto 21/02/17 Lokomotiv Yaroslavl 2 - 1 Dinamo Minsk Zobacz wydarzenia Więcej informacji
czw 23/02/17 Lokomotiv Yaroslavl 7 - 2 Dinamo Minsk Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 25/02/17 Dinamo Minsk 1 - 5 Lokomotiv Yaroslavl Zobacz wydarzenia Więcej informacji
pon 27/02/17 Dinamo Minsk 4 - 2 Lokomotiv Yaroslavl Zobacz wydarzenia Więcej informacji
śro 01/03/17 Lokomotiv Yaroslavl 4 - 1 Dinamo Minsk Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga Dynamo Moskva 4 - 1 Torpedo Nizhny Novgorod
wto 21/02/17 Dynamo Moskva D 1 - 0 D Torpedo Nizhny Nov… Zobacz wydarzenia Więcej informacji
czw 23/02/17 Dynamo Moskva D 3 - 2 D Torpedo Nizhny Nov… Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 25/02/17 Torpedo Nizhny Nov… D 4 - 3 D Dynamo Moskva Zobacz wydarzenia Więcej informacji
pon 27/02/17 Torpedo Nizhny Nov… D 2 - 3 D Dynamo Moskva Zobacz wydarzenia Więcej informacji
śro 01/03/17 Dynamo Moskva 3 - 1 Torpedo Nizhny Nov… Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga CSKA Moskva 4 - 0 Jokerit
wto 21/02/17 CSKA Moskva 4 - 2 Jokerit Zobacz wydarzenia Więcej informacji
czw 23/02/17 CSKA Moskva D 2 - 1 D Jokerit Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 25/02/17 Jokerit D 3 - 4 D CSKA Moskva Zobacz wydarzenia Więcej informacji
pon 27/02/17 Jokerit D 0 - 1 D CSKA Moskva Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga SKA Saint Petersburg 4 - 0 Vityaz Chekhov
wto 21/02/17 SKA Saint Petersburg 3 - 1 Vityaz Chekhov Zobacz wydarzenia Więcej informacji
czw 23/02/17 SKA Saint Petersburg 7 - 2 Vityaz Chekhov Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 25/02/17 Vityaz Chekhov 2 - 6 SKA Saint Petersburg Zobacz wydarzenia Więcej informacji
pon 27/02/17 Vityaz Chekhov 1 - 7 SKA Saint Petersburg Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga Avangard Omsk 2 - 2 Admiral Vladivostok
śro 22/02/17 Avangard Omsk D 2 - 1 D Admiral Vladivostok Zobacz wydarzenia Więcej informacji
pią 24/02/17 Avangard Omsk 6 - 3 Admiral Vladivostok Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 26/02/17 Admiral Vladivostok 4 - 3 Avangard Omsk Zobacz wydarzenia Więcej informacji
wto 28/02/17 Admiral Vladivostok D 3 - 2 D Avangard Omsk Zobacz wydarzenia Więcej informacji
czw 02/03/17 Avangard Omsk 14 : 00 Admiral Vladivostok Więcej informacji
Przewaga Traktor Chelyabinsk 2 - 2 Barys Astana
śro 22/02/17 Traktor Chelyabinsk 2 - 5 Barys Astana Zobacz wydarzenia Więcej informacji
pią 24/02/17 Traktor Chelyabinsk 5 - 1 Barys Astana Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 26/02/17 Barys Astana 3 - 1 Traktor Chelyabinsk Zobacz wydarzenia Więcej informacji
wto 28/02/17 Barys Astana D 1 - 2 D Traktor Chelyabinsk Zobacz wydarzenia Więcej informacji
czw 02/03/17 Traktor Chelyabinsk 15 : 00 Barys Astana Więcej informacji
Przewaga Metallurg Magnitogorsk 3 - 1 Kunlun Red Star
śro 22/02/17 Metallurg Magnitogorsk 4 - 2 Kunlun Red Star Zobacz wydarzenia Więcej informacji
pią 24/02/17 Metallurg Magnitogorsk 5 - 3 Kunlun Red Star Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 26/02/17 Kunlun Red Star 2 - 3 Metallurg Magnitogorsk Zobacz wydarzenia Więcej informacji
wto 28/02/17 Kunlun Red Star 3 - 1 Metallurg Magnitogorsk Zobacz wydarzenia Więcej informacji
Przewaga Ak Bars Kazan 3 - 1 Salavat Yulaev Ufa
śro 22/02/17 Ak Bars Kazan 2 - 1 Salavat Yulaev Ufa Zobacz wydarzenia Więcej informacji
pią 24/02/17 Ak Bars Kazan 2 - 1 Salavat Yulaev Ufa Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 26/02/17 Salavat Yulaev Ufa 4 - 3 Ak Bars Kazan Zobacz wydarzenia Więcej informacji
wto 28/02/17 Salavat Yulaev Ufa 1 - 2 Ak Bars Kazan Zobacz wydarzenia Więcej informacji
czw 02/03/17 Ak Bars Kazan 17 : 00 Salavat Yulaev Ufa Więcej informacji
czw 02/03/17 Metallurg Magnitogorsk 15 : 00 Kunlun Red Star Więcej informacji

Zawodnicy

Ligi