Spotkania

Dzień Data Gospodarze Bramka/Czas Goście    
śro 23/08/17 Chaika NN 3 - 1 HC Irbis Więcej informacji
śro 23/08/17 Dynamo Moscow K 6 - 4 K МHC Spartak Moskva Więcej informacji
czw 24/08/17 Serebryanye Lvy 2 - 4 МHC Spartak Moskva Więcej informacji
czw 24/08/17 HC Davos U20 K 5 - 6 K HC Třinec U20 Więcej informacji
czw 24/08/17 Krasnaya Armiya U20 6 - 2 Jokerit U20 Więcej informacji
czw 24/08/17 Dynamo Sankt Peterburg 2 - 3 Mytischenskie Atlanty Więcej informacji
czw 24/08/17 Snezhnye Barsy U20 3 - 2 HC Riga U20 Więcej informacji
czw 24/08/17 Avto Yekaterinburg U20 D 5 - 6 D MoDo U20 Więcej informacji
czw 24/08/17 Dynamo Moscow 1 - 6 Krylya Sovetov Więcej informacji
pią 25/08/17 Mamonty Yugry 3 - 4 SKA-1946 Więcej informacji
pią 25/08/17 Dynamo Sankt Peterburg 0 - 1 Serebryanye Lvy Więcej informacji
pią 25/08/17 HC Irbis 4 - 3 Reaktor Nizhnekamsk Więcej informacji
pią 25/08/17 Sibirskie Snaypery 0 - 1 Belye Medvedi Więcej informacji
pią 25/08/17 Krylya Sovetov 3 - 2 МHC Spartak Moskva Więcej informacji
pią 25/08/17 Chaika NN 6 - 2 Loko-Junior U21 Więcej informacji
pią 25/08/17 Dynamo Moscow 0 - 2 Mytischenskie Atlanty Więcej informacji
sob 26/08/17 HC Irbis 3 - 2 Loko-Junior U21 Więcej informacji
sob 26/08/17 HC Riga U20 D 3 - 4 D Jokerit U20 Więcej informacji
sob 26/08/17 Krasnaya Armiya U20 5 - 1 HC Třinec U20 Więcej informacji
sob 26/08/17 Chaika NN 4 - 1 Reaktor Nizhnekamsk Więcej informacji
sob 26/08/17 Snezhnye Barsy U20 3 - 4 MoDo U20 Więcej informacji
sob 26/08/17 Avto Yekaterinburg U20 3 - 2 HC Davos U20 Więcej informacji
nie 27/08/17 Mamonty Yugry 4 - 2 Sibirskie Snaypery Więcej informacji
nie 27/08/17 Snezhnye Barsy U20 4 - 6 HC Třinec U20 Więcej informacji
nie 27/08/17 Krasnaya Armiya U20 4 - 3 MoDo U20 Więcej informacji
pon 28/08/17 Sibirskie Snaypery 1 - 2 SKA-1946 Więcej informacji
pon 28/08/17 Chelmet Chelyabinsk 6 - 1 Belye Medvedi Więcej informacji
wto 29/08/17 Chelmet Chelyabinsk 4 - 2 Sibirskie Snaypery Więcej informacji
wto 29/08/17 Belye Medvedi D 1 - 2 D Mamonty Yugry Więcej informacji
nie 08/10/17 AIC Yellow Jackets 1 - 2 Army Black Knights Więcej informacji
śro 11/10/17 Bentley Falcons St… D 3 - 3 D AIC Yellow Jackets Więcej informacji
pią 13/10/17 Czech Republic U18 3 - 1 Russia U18 Więcej informacji

Ligi