>

Spotkania

Dzień Data Gospodarze Bramka/Czas Goście    
śro 25/07/18 Marz 19 : 00 Sigleß Więcej informacji
czw 26/07/18 Oberpullendorf 19 : 30 Draßburg Więcej informacji
pią 27/07/18 Winden 19 : 00 Neusiedl Więcej informacji
pią 27/07/18 Stoob 19 : 00 Neutal Więcej informacji
pią 27/07/18 Kaisersdorf 19 : 30 Bad Sauerbrunn Więcej informacji
pią 27/07/18 Oberwart 19 : 30 Stegersbach Więcej informacji
pią 27/07/18 Unterfrauenhaid 19 : 30 Oberpetersdorf Więcej informacji
pią 27/07/18 Frauenkirchen 19 : 30 Parndorf Więcej informacji
pią 27/07/18 Mönchhof 19 : 30 St. Margarethen / Bur Więcej informacji
pią 27/07/18 Neufeld an der Leitha 19 : 30 Deutsch Jahrndorf Więcej informacji
pią 27/07/18 Nikitsch 19 : 30 Siegendorf Więcej informacji
sob 28/07/18 Pöttsching 18 : 00 Lockenhaus Więcej informacji
sob 28/07/18 Grafenschachen 18 : 00 Jennersdorf Więcej informacji
sob 28/07/18 Illmitz 18 : 00 Trausdorf Więcej informacji
sob 28/07/18 Markt Neuhodis 18 : 00 Eberau Więcej informacji
sob 28/07/18 SK Pama 18 : 00 Wimpassing Więcej informacji
sob 28/07/18 Weiden am See 18 : 00 Leithaprodersdorf Więcej informacji
sob 28/07/18 Steinberg 18 : 00 SV Rohrbach Więcej informacji
sob 28/07/18 Redlschlag 18 : 00 Güssing Więcej informacji
sob 28/07/18 Zillingtal 18 : 00 Kittsee Więcej informacji
sob 28/07/18 Mühlgraben 18 : 00 Eltendorf Więcej informacji
sob 28/07/18 Rohrbrunn 18 : 00 Bad Tatzmannsdorf Więcej informacji
sob 28/07/18 Zurndorf 18 : 00 Pamhagen Więcej informacji
sob 28/07/18 Edelserpentin 18 : 00 Rechnitz Więcej informacji
sob 28/07/18 Kirchfidisch 18 : 00 SV Heiligenkreuz Więcej informacji
sob 28/07/18 Neuhaus am Klausenbach 18 : 00 Markt Allhau Więcej informacji
sob 28/07/18 Tadten 18 : 00 UFC Pama Więcej informacji
sob 28/07/18 Kemeten 18 : 00 Rotenturm Więcej informacji
sob 28/07/18 Unterschützen 18 : 00 Pinkafeld Więcej informacji
sob 28/07/18 Unterrabnitz 18 : 00 Neudörfl Więcej informacji
nie 29/07/18 Strem 17 : 00 Horitschon Więcej informacji
nie 29/07/18 Ritzing 18 : 00 Deutschkreutz Więcej informacji

Tabele

# Drużyna RS RB P
10+00
20+00
30+00
40+00
50+00

Top Winners

Drużyna Suma
Siegendorf 1x