>

Spotkania

Dzień Data Gospodarze Bramka/Czas Goście    
czw 28/06/18 FC Sillamäe 17 : 00 Nõmme Kalju Więcej informacji
pią 29/06/18 Imavere 18 : 00 Trans Więcej informacji
śro 04/07/18 Helios 18 : 00 Flora Więcej informacji
pon 16/07/18 Tartu Welco 18 : 00 Flora III Więcej informacji
wto 17/07/18 Sillamäe Kalev 18 : 00 Tulevik II Więcej informacji
wto 17/07/18 Rumori Calcio 19 : 15 Tallinna Kalev Więcej informacji
śro 18/07/18 Eston Villa 18 : 00 Elva Więcej informacji
śro 18/07/18 Kadrina 18 : 00 Depoo Więcej informacji
śro 18/07/18 Tabasalu Charma 18 : 00 Lelle Więcej informacji
śro 18/07/18 Kuressaare 18 : 00 Vaimastvere SK Illi Więcej informacji
śro 18/07/18 Tallinna JK Augur 18 : 00 Paide Więcej informacji
śro 18/07/18 Läänemaa Haapsalu 18 : 00 Nõmme Kalju III Więcej informacji
śro 18/07/18 Ambla Vallameeskond 18 : 00 Viimsi Więcej informacji
śro 18/07/18 K-Järve JK Järve 18 : 00 Tammeka Więcej informacji
śro 18/07/18 Järva-Jaani 18 : 00 Tallinna FC Zapoos Więcej informacji
śro 18/07/18 Flora II 18 : 00 Maardu United II Więcej informacji
śro 18/07/18 Äksi Wolves 18 : 00 Maardu United Więcej informacji
śro 18/07/18 Joker 18 : 00 Poseidon Więcej informacji
śro 18/07/18 Noorus-96 18 : 00 Otepää Więcej informacji
śro 18/07/18 NPM Silmet 18 : 00 Vaprus Więcej informacji
śro 18/07/18 Rakvere Tarvas 18 : 00 Legion Więcej informacji
śro 18/07/18 Kompanii Marjamaa 18 : 00 Zenit Tallinn Więcej informacji
śro 18/07/18 Kose 18 : 00 Koeru Więcej informacji
śro 18/07/18 Vastseliina 18 : 00 Tartu Santos Więcej informacji
śro 18/07/18 Viimsi II 18 : 00 Maksatransport Więcej informacji
czw 19/07/18 Piraaja 18 : 00 Helios II Więcej informacji
czw 19/07/18 Maarjamäe FC Igiliikur 18 : 30 K-Järve JK Järve II Więcej informacji
sob 21/07/18 Jalgpallihaigla 12 : 00 Warrior Więcej informacji
śro 25/07/18 Paide III 18 : 00 Kadakas Więcej informacji

Tabele

# Drużyna RS RB P
10+00
20+00
30+00
40+00
50+00

Top Winners

Drużyna Suma
FCI Levadia 9x
Flora 7x
TVMK Tallinn 2x
Tallinna Sadam 2x
Trans 1x