29 czerwiec 2017

Calendar

Europa - Liga Europy UEFA

More…
  Shirak 14 : 00 Gorica Więcej informacji
  Irtysh 16 : 00 Dunav 2010 Więcej informacji
  Kairat 16 : 45 Atlantas Więcej informacji
  Ventspils 17 : 00 Valur Więcej informacji
  Partizani Tirana 17 : 00 Botev Plovdiv Więcej informacji
  Pyunik 17 : 00 Slovan Bratislava Więcej informacji
  Trenčín 17 : 20 Torpedo Kutaisi Więcej informacji
  Levadia 17 : 30 Cork City Więcej informacji
  Dinamo Minsk 17 : 30 NSÍ Więcej informacji
  Shakhtyor 18 : 00 Sūduva Więcej informacji
  Chikhura 18 : 00 SC Rheindorf Altach Więcej informacji
  VPS 18 : 00 Olimpija Więcej informacji
  Shkendija 18 : 00 Dacia Więcej informacji
  Dinamo Batumi 18 : 00 Jagiellonia Białystok Więcej informacji
  Nõmme Kalju 18 : 30 B36 Więcej informacji
  Lyngby BK 18 : 30 Bangor City Więcej informacji
  Beitar Jerusalem FC 18 : 45 Vasas Więcej informacji
  Ferencváros 18 : 45 Jelgava Więcej informacji
  Odd 19 : 00 Ballymena United Więcej informacji
  UE Santa Coloma 19 : 00 Osijek Więcej informacji
  Zaria 19 : 00 Sarajevo Więcej informacji
  Zira 19 : 00 Differdange 03 Więcej informacji
  Levski Sofia 19 : 00 Sutjeska Więcej informacji
  AEK Larnaca 19 : 00 Lincoln Red Imps Więcej informacji
  Haugesund 19 : 00 Coleraine Więcej informacji
  Fola Esch 19 : 30 Milsami Więcej informacji
  Maccabi Tel Aviv FC 20 : 00 Tirana Więcej informacji
  Bala Town 20 : 00 Vaduz Więcej informacji
  Connah's Quay 20 : 00 HJK Więcej informacji
  Vojvodina 20 : 00 Ružomberok Więcej informacji
  FC Midtjylland 20 : 00 Derry City Więcej informacji
  Skënderbeu Korçë 20 : 00 Sant Julià Więcej informacji
  Norrköping 20 : 00 Prishtina Więcej informacji
  20 : 00 AIK Więcej informacji
  Široki Brijeg 20 : 30 Ordabasy Więcej informacji
  Crvena Zvezda 20 : 30 Floriana Więcej informacji
  Mladost Lučani 20 : 30 İnter Bakı Więcej informacji
  Tre Penne 20 : 30 Rabotnički Więcej informacji
  Domžale 20 : 30 Flora Więcej informacji
  Mladost 20 : 30 Gandzasar Więcej informacji
  Valletta 20 : 45 Folgore Więcej informacji
  Saint Johnstone FC 20 : 45 Trakai Więcej informacji
  Glasgow Rangers FC 20 : 45 Progrès Niedercorn Więcej informacji
  Crusaders 20 : 45 Liepāja Więcej informacji
  Željezničar 20 : 45 Zeta Więcej informacji
  Lech Poznań 20 : 45 Pelister Więcej informacji
  Videoton 20 : 45 Balzan Więcej informacji
  St Joseph's 20 : 45 AEL Więcej informacji
  KR 21 : 15 SJK Więcej informacji
  Stjarnan 21 : 15 Shamrock Rovers Więcej informacji

Świat - Towarzyskie - Friendlies 1

More…
PC Meksyk 1 - 0 Ghana Zobacz wydarzenia Więcej informacji

Świat - Towarzyskie - Friendlies 3

More…
  Grenada 01 : 30 Dominika Więcej informacji

Afryka - COSAFA Cup

More…

Argentyna - Copa Argentina

More…

Australia - NPL Youth League

More…

Białoruś - Reserve League

More…

Bhutan - Thimphu League

More…

Boliwia - Primera Division

More…

Brazylia - Puchar Brazylii

More…

Brazylia - Carioca 2. Diwizja

More…

Brazylia - Paranaense 2

More…

Brazylia - Pernambucano

More…

Brazylia - Brasileiro Women

More…

Brazylia - Paranaense U19

More…

Brazylia - CBF Brasileiro U20

More…

Kolumbia - Puchar Kolumbii

More…

Ekwador - Primera A

More…

Egipt - Premier League

More…

Estonia - Esiliiga

More…

Fidżi - Narodowa Liga Piłkarska Fiji

More…

Finlandia - Veikkausliiga

More…

Finlandia - Kakkonen

More…

Finlandia - Kolmonen

More…

Ghana - Premier League

More…

Islandia - 1 Deild Karla

More…

Islandia - 2 Deild Karla

More…

Islandia - 3. Deild

More…

Islandia - 4. Deild

More…

Islandia - VISA Bikar Karla

More…

Norwegia - 2. Dywizja

More…

Norwegia - 3. Division

More…

Singapur - S-Liga

More…

Ameryka Południowa - Puchar Nissan Sudamericana

More…

Szwecja - Dywizja 2

More…

Szwecja - Damallsvenskan

More…

Tadżykistan - Vysshaya Liga

More…

Stany Zjednoczone - DPDL

More…

Stany Zjednoczone - Puchar US Open

More…

Stany Zjednoczone - NWSL

More…

Uzbekistan - Dywizja 1

More…

Wietnam - Second Division

More…

Świat - Puchar Konfederacji

More…

Świat - Other Competition Matches

More…

Świat - Club Friendlies

More…