15 październik 2018

Calendar

Rosja - Kremlin Cup

Więcej…

 kobiety - pojedynczy - Qualifying Final

Więcej…
  O. Jabeur 2 - 0 V. Grammatikopoulou Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  I. Khromacheva 2 - 0 V. Diatchenko Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  S. Soler-Espinosa 0 - 2 N. Vikhlyantseva Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  V. Zvonareva 2 - 0 I. Jorovic Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 kobiety - pojedynczy - 1/32 Final

Więcej…
  A. Pavlyuchenkova 2 - 0 A. Tomljanovic Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  A. Sasnovich 2 - 0 M. Buzarnescu Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  A. Kontaveit 2 - 1 A. Potapova Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  A. Sevastova 2 - 1 M. Rybarikova Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  Y. Putintseva 2 - 0 I. Begu Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  L. Tsurenko 22 : 10 D. Kasatkina Więcej informacji

 kobiety - podwójny - 1/16 Final

Więcej…
  D. Jurak /
I. Olaru
2 - 0 K. Christian /
S. Santamaria
Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  I. Khromacheva /
N. Stojanovic
0 - 2 K. Mladenovic /
G. Voskoboeva
Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 mężczyźni - pojedynczy - 1/32 Final

Więcej…
  L. Djere 1 - 2 A. Bedene Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  L. Rosol 2 - 1 M. Berrettini Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  A. Mannarino 2 - 1 E. Karlovskiy Więcej informacji

 mężczyźni - podwójny - 1/16 Final

Więcej…
  M. Jaziri /
N. Kyrgios
2 - 0 M. Basic /
D. Dzumhur
Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  R. Jebavy /
M. Klizan
0 - 2 A. Krajicek /
R. Ram
Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  J. Peralta /
H. Zeballos
2 - 0 E. Donskoy /
I. Gakhov
Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  K. Khachanov /
A. Rublev
20 : 25 M. Matkowski /
N. Monroe
Więcej informacji

Belgia - European Open

Więcej…

 mężczyźni - pojedynczy - Qualifying Final

Więcej…
  I. Ivashka 2 - 1 C. Lestienne Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  T. Griekspoor 2 - 0 S. Robert Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  M. Granollers 2 - 1 S. Caruso Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  F. Auger Aliassime RET S. Stakhovsky Więcej informacji

 mężczyźni - pojedynczy - 1/32 Final

Więcej…
  L. Mayer 0 - 2 V. Pospisil Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  M. McDonald 2 - 0 N. Jarry Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  J. Munar 0 - 2 J. Vesely Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  F. López 2 - 0 F. Tiafoe Więcej informacji

 mężczyźni - podwójny - 1/16 Final

Więcej…
  R. Haase /
M. Middelkoop
2 - 1 G. Pella /
D. Schwartzman
Zobacz wydarzenia Więcej informacji

Szwecja - If Stockholm Open

Więcej…

 mężczyźni - pojedynczy - Qualifying Final

Więcej…
  O. Otte 2 - 0 J. Zopp Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  A. Popyrin 2 - 1 M. Bachinger Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  J. Benneteau 0 - 2 E. Gulbis Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  P. Polansky 2 - 1 A. Arnaboldi Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 mężczyźni - pojedynczy - 1/32 Final

Więcej…
  D. Kudla 2 - 0 G. Garcia-Lopez Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  E. Ymer 18 : 30 M. Marterer Więcej informacji

 mężczyźni - podwójny - 1/16 Final

Więcej…
  K. Skupski /
N. Skupski
20 : 00 F. Nielsen /
J. Salisbury
Więcej informacji

Luksemburg - BGL Luxembourg Open

Więcej…

 kobiety - pojedynczy - Qualifying Final

Więcej…
  B. Bencic 2 - 0 V. Lepchenko Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  J. Fett 1 - 2 A. Rus Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  J. Ponchet 0 - 2 E. Bouchard Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  K. Pliskova 2 - 0 T. Smitkova Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 kobiety - pojedynczy - 1/32 Final

Więcej…
  P. Parmentier 2 - 0 V. Golubic Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  V. Lapko 2 - 1 C. Witthoeft Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  A. Schmiedlova 0 - 2 D. Vekic Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  A. Blinkova 20 : 00 T. Maria Więcej informacji

 kobiety - podwójny - 1/16 Final

Więcej…
  C. Lister /
E. Wacanno
1 - 2 A. Amanmuradova /
E. Yashina
Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  G. Minnen /
A. Van Uytvanck
2 - 1 D. Jakupovic /
R. Voracova
Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  N. Geuer /
C. Skamlova
0 - 2 V. Golubic /
J. Loeb
Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  I. Bara /
X. Knoll
19 : 15 V. Lapko /
M. Minella
Więcej informacji

Chiny - Ningbo Challenger

Więcej…

 mężczyźni - pojedynczy - Qualifying Final

Więcej…
  M. Zhu 0 - 2 Sun Fajing Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  S. Myneni 2 - 0 R. Tanuma Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  Y. Shimizu 0 - 2 V. Durasovic Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  A. Kadhe 0 - 2 Y. Takahashi Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 mężczyźni - pojedynczy - 1/32 Final

Więcej…
  H. Hurkacz 2 - 0 Xia Zihao Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  R. Ramanathan 1 - 2 Yun Seong Chung Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  Li Zhe 2 - 1 Goncalo Oliveira Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  M. Safwat 0 - 2 P. Gunneswaran Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  Yang Tsung-Hua 0 - 2 A. Davidovich Fokina Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  L. Broady 0 - 2 Y. Watanuki Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 mężczyźni - podwójny - 1/16 Final

Więcej…
  Peng Hsien-Yin /
S. Ratiwatana
0 - 2 He Yecong /
Wu Di
Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  Zhao Zhao /
Zheng Weiqiang
0 - 2 Gong Mao-Xin /
Zhang Ze
Zobacz wydarzenia Więcej informacji

Kanada - Calgary National Bank Challenger

Więcej…

 mężczyźni - pojedynczy - 1/32 Final

Więcej…
  J. Clarke 20 : 25 C. Altamirano Więcej informacji
  E. Couacaud 21 : 30 R. Ortega-Olmedo Więcej informacji
  S. Kozlov 21 : 50 J. Choinski Więcej informacji

 mężczyźni - pojedynczy - Qualifying Final

Więcej…
  P. Vivero Gonzalez 2 - 1 L. Lokoli Więcej informacji

 mężczyźni - podwójny - 1/16 Final

Więcej…
  M. Reid /
J. Smith
20 : 00 H. Hach /
A. Siljestrom
Więcej informacji
  H. Reese /
A. Shamasdin
22 : 30 T. Matsui /
S. Verbeek
Więcej informacji
  A. Gomez /
A. Gonzalez
23 : 30 H. Johnson /
Y. Johnson
Więcej informacji

Niemcy - Ismaning Challenger

Więcej…

 mężczyźni - pojedynczy - 1/32 Final

Więcej…
  C. Heyman 1 - 2 B. Bonzi Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  Q. Halys 1 - 2 J. Ward Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  G. Sakharov 2 - 0 R. Ojeda-Lara Więcej informacji

 mężczyźni - pojedynczy - Qualifying Final

Więcej…
  S. Walkow 0 - 2 J. Haerteis Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  T. Lamasine 2 - 0 A. Olivetti Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  H. Voljacques 1 - 2 A. Erler Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  L. Klein 2 - 1 G. Blancaneaux Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 mężczyźni - podwójny - 1/16 Final

Więcej…
  D. Masur /
C. Seraphim
1 - 2 J. Jahn /
M. Sieber
Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  T. Bednarek /
L. Miedler
19 : 25 D. Brown /
K. Krawietz
Więcej informacji
  T. Brkic /
A. Pavic
20 : 40 I. Sabanov /
M. Sabanov
Więcej informacji

rajdy