16 październik 2018

Calendar

Rosja - Kremlin Cup

Więcej…

 kobiety - pojedynczy - 1/32 Final

Więcej…
  E. Makarova 10 : 00 O. Jabeur Więcej informacji
  I. Khromacheva 11 : 30 V. Zvonareva Więcej informacji
  J. Konta 12 : 00 E. Mertens Więcej informacji
  K. Mladenovic 13 : 30 A. Kalinskaya Więcej informacji
  A. Cornet 15 : 00 N. Vikhlyantseva Więcej informacji
  D. Gavrilova 19 : 00 V. Diatchenko Więcej informacji

 kobiety - podwójny - 1/16 Final

Więcej…
  O. Kalashnikova /
D. Schuurs
11 : 00 H. Dart /
A. Potapova
Więcej informacji
  N. Kichenok /
A. Rodionova
12 : 30 R. Atawo /
A. Groenefeld
Więcej informacji
  M. Adamczak /
L. Marozava
14 : 00 E. Rodina /
A. Tomljanovic
Więcej informacji
  I. Begu /
M. Buzarnescu
15 : 30 P. Monova /
O. Doroshina
Więcej informacji
  N. Abduraimova /
A. Kalinskaya
16 : 30 A. Rosolska /
A. Spears
Więcej informacji
  A. Panova /
L. Siegemund
17 : 00 A. Pavlyuchenkova /
V. Zvonareva
Więcej informacji

 mężczyźni - pojedynczy - 1/32 Final

Więcej…
  E. Gerasimov 10 : 00 D. Dzumhur Więcej informacji
  R. Berankis 10 : 00 D. Istomin Więcej informacji
  E. Donskoy 11 : 30 M. Kukushkin Więcej informacji
  M. Jaziri 13 : 00 M. Basic Więcej informacji
  B. Paire 13 : 30 M. Zverev Więcej informacji
  D. Lajovic 14 : 30 F. Horansky Więcej informacji
  A. Seppi 15 : 00 M. Klizan Więcej informacji
  N. Kyrgios 17 : 30 A. Rublev Więcej informacji

 mężczyźni - podwójny - 1/16 Final

Więcej…
  J. Eysseric /
A. Mannarino
15 : 00 A. Mies /
H. Podlipnik-Castillo
Więcej informacji
  D. Bracciali /
A. Seppi
18 : 00 E. Karlovskiy /
D. Medvedev
Więcej informacji

Belgia - European Open

Więcej…

 mężczyźni - pojedynczy - 1/32 Final

Więcej…
  I. Ivashka 12 : 00 R. Haase Więcej informacji
  J. Struff 12 : 00 C. Lestienne Więcej informacji
  A. Ramos 13 : 30 T. Griekspoor Więcej informacji
  G. Simon 13 : 30 S. Stakhovsky Więcej informacji
  J. Tsonga 18 : 30 G. Pella Więcej informacji
  G. Monfils 20 : 00 R. Bemelmans Więcej informacji

 mężczyźni - podwójny - 1/16 Final

Więcej…
  S. Arends /
R. Arneodo
15 : 00 M. McDonald /
C. Norrie
Więcej informacji
  F. López /
J. Munar
16 : 00 S. Gille /
J. Vliegen
Więcej informacji
  B. McLachlan /
J. Struff
16 : 30 M. Gonzalez /
N. Jarry
Więcej informacji
  P. Petzschner /
F. Tiafoe
18 : 00 N. Mahut /
E. Roger-Vasselin
Więcej informacji
  D. Marrero /
L. Mayer
19 : 30 G. Granollers-Pujol /
M. Granollers
Więcej informacji

Szwecja - If Stockholm Open

Więcej…

 mężczyźni - pojedynczy - 1/32 Final

Więcej…
  J. Millman 12 : 00 A. Popyrin Więcej informacji
  Hyeon Chung 12 : 00 T. Fritz Więcej informacji
  F. Verdasco 13 : 30 M. Ebden Więcej informacji
  T. Sandgren 15 : 00 L. Pouille Więcej informacji
  L. Lacko 15 : 00 T. Daniel Więcej informacji
  B. Klahn 18 : 00 M. Copil Więcej informacji
  M. Ymer 18 : 30 E. Gulbis Więcej informacji
  A. De Minaur 20 : 00 P. Kohlschreiber Więcej informacji

 mężczyźni - podwójny - 1/16 Final

Więcej…
  F. Martin /
F. Skugor
13 : 30 J. Sock /
J. Withrow
Więcej informacji
  J. Cerretani /
S. Tsitsipas
16 : 30 S. Bolelli /
I. Dodig
Więcej informacji

Luksemburg - BGL Luxembourg Open

Więcej…

 kobiety - pojedynczy - 1/32 Final

Więcej…
  F. Ferro 10 : 00 M. Niculescu Więcej informacji
  M. Sakkari 10 : 00 M. Gasparyan Więcej informacji
  C. Navarro 11 : 30 K. Pliskova Więcej informacji
  D. Jakupovic 11 : 30 K. Kozlova Więcej informacji
  B. Bencic 13 : 00 A. Rus Więcej informacji
  A. Petkovic 14 : 00 A. Van Uytvanck Więcej informacji
  J. Larsson 14 : 30 K. Siniakova Więcej informacji
  S. Voegele 15 : 30 G. Muguruza Blanco Więcej informacji
  E. Bouchard 16 : 00 T. Babos Więcej informacji
  D. Yastremska 17 : 30 V. Lepchenko Więcej informacji
  M. Minella 18 : 00 K. Flipkens Więcej informacji
  J. Goerges 19 : 30 V. Kuzmova Więcej informacji

Chiny - Ningbo Challenger

Więcej…

 mężczyźni - pojedynczy - 1/32 Final

Więcej…
  V. Durasovic 07 : 00 Wu Yibing Więcej informacji
  He Yecong 07 : 00 M. Kecmanovic Więcej informacji
  E. Lopez-Perez 07 : 00 G. Soeda Więcej informacji
  S. Nagal 07 : 00 T. Fabbiano Więcej informacji
  F. Gaio 08 : 30 K. Coppejans Więcej informacji
  H. Moriya 08 : 30 Wu Di Więcej informacji
  T. Ito 08 : 30 Y. Takahashi Więcej informacji
  Sun Fajing 08 : 30 R. Albot Więcej informacji
  Zhang Ze 10 : 00 Te Rigele Więcej informacji
  R. Tokuda 10 : 00 S. Myneni Więcej informacji

 mężczyźni - podwójny - 1/16 Final

Więcej…
  T. Fabbiano /
H. Hurkacz
09 : 30 M. Kecmanovic /
Li Zhe
Więcej informacji
  P. Gunneswaran /
A. Kadhe
09 : 30 E. Lopez-Perez /
Goncalo Oliveira
Więcej informacji
  H. Moriya /
R. Statham
10 : 00 N. Balaji /
S. Myneni
Więcej informacji
  A. Davidovich Fokina /
F. Gaio
10 : 00 S. Nagal /
R. Ramanathan
Więcej informacji

Kanada - Calgary National Bank Challenger

Więcej…

 mężczyźni - pojedynczy - 1/32 Final

Więcej…
  P. Krainik 02 : 00 F. Peliwo Więcej informacji
  S. Diez 03 : 30 Jung Jason Więcej informacji
  A. Galarneau 18 : 00 P. Vivero Gonzalez Więcej informacji
  M. Bourgue 18 : 00 K. Uchida Więcej informacji
  J. Thompson 19 : 30 L. Rochette Więcej informacji
  C. Ilkel 19 : 30 N. Serdarusic Więcej informacji
  J. Smith 21 : 00 T. Fawcett Więcej informacji
  A. Gonzalez 21 : 00 C. Ruud Więcej informacji
  H. Scott 22 : 30 B. Gojo Więcej informacji

 mężczyźni - podwójny - 1/16 Final

Więcej…
  H. Reese /
A. Shamasdin
2 - 0 T. Matsui /
S. Verbeek
Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  S. Diez /
A. Galarneau
22 : 30 C. Ilkel /
R. Ortega-Olmedo
Więcej informacji

Niemcy - Ismaning Challenger

Więcej…

 mężczyźni - pojedynczy - 1/32 Final

Więcej…
  D. Masur 12 : 30 B. Zapata miralles Więcej informacji
  V. Safranek 13 : 00 M. Viola Więcej informacji
  S. Travaglia 14 : 00 T. Brkic Więcej informacji
  L. Wessels 15 : 30 L. Miedler Więcej informacji
  G. Barrere 17 : 00 K. Lemstra Więcej informacji
  L. Grigelis 17 : 00 K. Krawietz Więcej informacji
  J. Jahn 18 : 30 D. Brown Więcej informacji
  F. Baldi 18 : 30 M. Trungelliti Więcej informacji

 mężczyźni - podwójny - 1/16 Final

Więcej…
  Q. Halys /
A. Olivetti
14 : 30 L. Sonego /
A. Vavassori
Więcej informacji
  S. Clayton /
J. Ocleppo
14 : 30 N. Cacic /
T. Draganja
Więcej informacji
  P. Raja /
A. Sancic
15 : 30 A. Begemann /
F. Polasek
Więcej informacji
  L. Margaroli /
T. Weissborn
16 : 00 T. Khabibulin /
S. Walkow
Więcej informacji

rajdy