24 sierpień 2017

Stany Zjednoczone - US Open

Więcej…

 mężczyźni - pojedynczy - Qualifying 2nd Round

Więcej…
  T. Smyczek 2 - 0 R. Sarmiento (WC) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  D. Novikov 1 - 2 M. Marterer (18) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  B. Klahn 1 - 2 G. Andreozzi Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (8) P. Gojowczyk 2 - 0 R. Opelka Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  C. Harrison 0 - 2 S. Travaglia (30) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (11) C. Ruud 0 - 2 S. Bolelli Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (1) L. Mayer 2 - 0 G. Sakharov Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (6) M. Kukushkin 2 - 0 T. Kamke Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  V. Millot 2 - 0 T. Ito Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  U. Ignatik 0 - 2 A. Santillan Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (WC) J. Aragone 2 - 1 R. Bellotti Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (4) S. Stakhovsky 2 - 0 F. Auger Aliassime Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  M. Chiudinelli 0 - 2 G. Soeda (22) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  V. Safranek 2 - 1 Y. Hanfmann (24) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (2) D. Shapovalov 2 - 0 Gastao Elias Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  B. Rola 1 - 2 P. Polansky (20) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  C. Norrie 2 - 0 S. Bangoura (WC) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (12) F. Krajinovic 0 - 2 J. Smith Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (14) N. Mahut 2 - 1 R. Ramanathan Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  M. Krueger 2 - 0 E. Gerasimov (17) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  M. McDonald 0 - 2 J. Satral Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (13) R. Olivo 1 - 2 E. King (WC) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  C. Garin 0 - 2 R. Albot (27) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (AL) S. Robert 1 - 2 F. Dancevic Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  M. Trungelliti 0 - 2 A. Gonzalez Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (15) L. Lacko 2 - 0 A. Krajicek (WC) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  D. King 2 - 0 N. Jarry (21) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (10) F. Bagnis RET A. Menendez-Maceiras Więcej informacji
  S. Tsitsipas 2 - 1 M. Berrettini (28) Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 mężczyźni - pojedynczy - Qualifying 1st Round

Więcej…
  I. Marchenko 1 - 2 J. De Loore Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 kobiety - pojedynczy - Qualifying 2nd Round

Więcej…
  (8) Zhu Lin 0 - 2 V. Kamenskaya Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (1) Hsieh Su-Wei 2 - 0 L. Hradecka Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  K. Kanepi 2 - 1 L. Chirico (30) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  C. Rosatello 0 - 2 D. Lao Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  B. Haas 1 - 2 J. Fett (20) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (9) K. Ahn 0 - 2 Liu Fangzhou Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  J. Namigata 0 - 2 S. Zhuk (32) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (6) K. Bondarenko 0 - 2 S. Vickery Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  P. Hercog 0 - 2 V. Tomova Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  J. Loeb 2 - 1 V. Zvonareva Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (11) A. Blinkova 2 - 1 A. Kalinina Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (13) Wang Yafan 1 - 2 V. Duval (WC) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  L. Kerkhove 2 - 0 M. Trevisan (29) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  I. Bara 0 - 2 B. Pera (31) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  A. Kiick 2 - 0 R. Sawayanagi Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (4) M. Duque-Marino 2 - 0 A. Glatch Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  S. Voegele RET G. Brescia Więcej informacji
  I. Soylu 2 - 0 L. Cabrera Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (12) F. Abanda 2 - 0 A. Lottner Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  B. Eraydin 0 - 2 V. Kuzmova (23) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  G. Min 0 - 2 M. Buzarnescu (22) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  R. Peterson 2 - 0 D. Aiava Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  J. Cako 0 - 2 A. Zaja Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (15) T. Martincova 2 - 0 V. Lapko Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  A. Kudryavtseva 0 - 2 Su Jeong Jang (27) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  M. Kato 2 - 0 J. Paolini (21) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (10) K. Kozlova 0 - 2 F. Stollar Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (WC) C. Mcnally 0 - 2 A. Schmiedlova Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  C. Buyukakcay 1 - 2 N. Broady (18) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (WC) C. Liu 2 - 1 S. Karatantcheva Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (3) D. Kovinic 1 - 2 K. Boulter Zobacz wydarzenia Więcej informacji

Stany Zjednoczone - New Heaven Open

Więcej…

 kobiety - pojedynczy - Quarter Finals

Więcej…
  D. Gavrilova 2 - 0 K. Flipkens (Q) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (Q) E. Mertens W/O Zhang Shuai Więcej informacji
  (6) A. Pavlyuchenkova 0 - 2 D. Cibulkova (2) Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 kobiety - pojedynczy - 1/16 Final

Więcej…
  A. Cornet 1 - 2 D. Cibulkova (2) Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 kobiety - podwójny - Quarter Finals

Więcej…
  (4) G. Dabrowski /
Xu Yifan
2 - 0 I. Olaru /
O. Savchuk
Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (AL) N. Melichar /
A. Smith
2 - 1 S. Aoyama /
D. Jurak
Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  K. Flipkens /
D. Schuurs
0 - 2 A. Barty /
C. Dellacqua
(2) Zobacz wydarzenia Więcej informacji

Stany Zjednoczone - Winston-Salem Open

Więcej…

 mężczyźni - pojedynczy - Quarter Finals

Więcej…
  (6) S. Johnson 1 - 2 K. Edmund (Q) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  D. Dzumhur 2 - 0 Hyeon Chung (13) Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 mężczyźni - pojedynczy - 1/16 Final

Więcej…
  (13) Hyeon Chung RET J. Benneteau Więcej informacji
  (3) J. Isner 0 - 2 B. Coric (14) Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 mężczyźni - podwójny - Semi Finals

Więcej…
  (4) B. Baker /
N. Mektic
0 - 2 J. Rojer /
H. Tecau
(2) Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 mężczyźni - podwójny - Quarter Finals

Więcej…
  P. Lorenzi /
F. Skugor
1 - 2 B. Baker /
N. Mektic
(4) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (3) M. Pavic /
N. Zimonjić
2 - 1 R. Lindstedt /
A. Peya
Zobacz wydarzenia Więcej informacji

Włochy - Antonio Savoldi–Marco Cò – Trofeo Dimmidisì

Więcej…

 mężczyźni - pojedynczy - 1/16 Final

Więcej…
  (SE) E. Ymer 2 - 0 R. Ojeda-Lara (8) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (4) A. de Greef 1 - 2 C. Taberner Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (6) M. Bourgue 0 - 2 L. Sonego (Q) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (WC) G. Quinzi 0 - 2 R. Carballes-Baena (3) Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 mężczyźni - podwójny - Semi Finals

Więcej…
  (1) M. Elgin /
R. Jebavy
2 - 1 L. Miedler /
D. Pel
Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 mężczyźni - podwójny - Quarter Finals

Więcej…
  R. Arneodo /
H. Nys
2 - 0 J. Brunstrom /
J. Nedunchezhiyan
(3) Zobacz wydarzenia Więcej informacji

rajdy

Kalendarz