11 listopad 2017

Francja - Open de Limoges

Więcej…

 kobiety - pojedynczy - Semi Finals

Więcej…
  (5) M. Niculescu 2 - 1 P. Parmentier (3) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (WC) S. Lisicki RET A. Lottner Więcej informacji

 kobiety - podwójny - Semi Finals

Więcej…
  (WC) C. Paquet /
P. Parmentier
2 - 1 M. Krajicek /
A. Kudryavtseva
(3) Zobacz wydarzenia Więcej informacji

Tajlandia - Hua Hin Championships

Więcej…

 kobiety - pojedynczy - Semi Finals

Więcej…
  (4) Hsieh Su-Wei 2 - 0 V. Golubic Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  B. Bencic 2 - 0 A. Bogdan (6) Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 kobiety - podwójny - Semi Finals

Więcej…
  (3) D. Jakupovic /
I. Khromacheva
2 - 0 M. Adamczak /
N. Broady
(2) Zobacz wydarzenia Więcej informacji

Słowacja - Slovak Open

Więcej…

 mężczyźni - pojedynczy - Semi Finals

Więcej…
  J. Zopp 0 - 2 L. Lacko (8) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (1) M. Kukushkin RET M. Copil (4) Więcej informacji

 mężczyźni - podwójny - Final

Więcej…
  S. Arends /
A. Sancic
1 - 2 K. Skupski /
N. Skupski
Zobacz wydarzenia Więcej informacji

Świat - Fed Cup

Więcej…

 kobiety - Reprezentacja - Final

Więcej…
  A. Sasnovich 0 - 2 C. Vandeweghe Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  A. Sabalenka 2 - 1 S. Stephens Zobacz wydarzenia Więcej informacji

Chile - Santiago Challenger

Więcej…

 mężczyźni - pojedynczy - Qualifying 1st Round

Więcej…
  (WC) C. Cuevas 0 - 2 A. Molteni Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  A. Tabilo 2 - 0 S. Navarro (WC) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (WC) N. Acevedo 2 - 0 L. Gelhardt Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  D. Fleming RET C. Ugo Carabelli Więcej informacji
  M. Vernier RET R. Urzúa-Rivera Więcej informacji
  Fabricio Neis 2 - 0 O. Hudson Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (WC) V. Núñez 2 - 0 G. Urruticoechea (WC) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  E. Bruna 2 - 0 F. Feitt Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 mężczyźni - pojedynczy - Qualifying 2nd Round

Więcej…
  (1) R. Carballes-Baena 2 - 0 A. Molteni Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  A. Tabilo 2 - 0 G. Olivieri (6) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (3) A. Gonzalez 2 - 1 N. Acevedo (WC) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  M. Vernier 0 - 2 F. Agamenone (7) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (2) D. Kuzmanov 2 - 0 Fabricio Neis Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  C. Ugo Carabelli 0 - 2 P. Nagy (8) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (WC) V. Núñez 0 - 2 Pedro Sakamoto (5) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (4) P. Heras 2 - 0 E. Bruna Zobacz wydarzenia Więcej informacji

Francja - Mouilleron-le-Captif Challenger

Więcej…

 mężczyźni - pojedynczy - Semi Finals

Więcej…
  L. Vanni 0 - 2 Y. Maden Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  G. Sakharov 1 - 2 E. Ymer Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 mężczyźni - podwójny - Semi Finals

Więcej…
  (1) W. Koolhof /
A. Sitak
1 - 2 T. Bednarek /
D. Pel
Zobacz wydarzenia Więcej informacji

Indie - Pune Challenger

Więcej…

 mężczyźni - pojedynczy - Qualifying 1st Round

Więcej…
  M. Radojkovic 0 - 2 C. Sood Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (WC) A. Bhatia 0 - 2 R. Viralimurugesan Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  V. Kaza 0 - 2 A. Popyrin (8) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  I. Sabanov 0 - 2 B. Gojo Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (WC) S. Banthia 2 - 0 S. Vishwakarma Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  A. Bendre 0 - 2 V. Prashanth (7) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (WC) D. Suresh 1 - 2 J. Pungliya (WC) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (4) H. Grenier 2 - 0 A. Kedryuk Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (WC) D. Sunish 0 - 2 S. Rawat (5) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  M. Sabanov 2 - 1 S. Prabodh Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  L. Sood 2 - 0 P. Bagde (WC) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  T. Khabibulin 2 - 1 N. Nakagawa (6) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  S. Dzhanashia 2 - 0 A. Shanmugam Zobacz wydarzenia Więcej informacji

Japonia - Dunlop World Challenge

Więcej…

 mężczyźni - pojedynczy - Qualifying 1st Round

Więcej…
  Seong-Gook Oh 0 - 2 Y. Kibi Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  S. Shimabukuro 0 - 2 J. Withrow Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  Peng Hsien-Yin 0 - 2 K. Uesugi Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  Gao Xin 2 - 0 S. Chikami Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  Y. Sakai 2 - 1 M. Osafune Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  Yi Chu-Huan 2 - 1 M. Sasai Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  S. Takeshima 2 - 1 S. Fujii Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  R. Tokuda 1 - 2 Cheong-Eui Kim (7) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  K. Nishiwaki 0 - 2 T. Matsui Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  I. Okamura 0 - 2 M. Ochi (8) Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 mężczyźni - pojedynczy - Qualifying 2nd Round

Więcej…
  Gao Xin 2 - 0 W. Trongcharoenchaikul (6) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (4) Bai Yan 0 - 2 K. Uesugi Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (2) S. Fukada 0 - 2 Y. Kibi Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (3) K. Takeuchi 2 - 1 Yi Chu-Huan Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  J. Withrow 2 - 0 T. Niki (5) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  S. Takeshima 0 - 2 Cheong-Eui Kim (7) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  T. Matsui 2 - 0 M. Ochi (8) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (1) H. Ehara 2 - 1 Y. Sakai Zobacz wydarzenia Więcej informacji

Japonia - Kobe Challenger

Więcej…

 mężczyźni - pojedynczy - Semi Finals

Więcej…
  S. Robert 2 - 0 A. Santillan (6) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  Soon Woo Kwon 0 - 2 C. Hemery Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 mężczyźni - podwójny - Final

Więcej…
  B. McLachlan /
Y. Uchiyama
2 - 1 J. Nedunchezhiyan /
C. Rungkat
(4) Zobacz wydarzenia Więcej informacji

Stany Zjednoczone - Knoxville Challenger

Więcej…

 mężczyźni - pojedynczy - Semi Finals

Więcej…
  (Q) F. Peliwo 2 - 0 H. Laaksonen (2) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (PR) B. Klahn 1 - 2 D. Kudla Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 mężczyźni - pojedynczy - Quarter Finals

Więcej…
  D. Kudla 2 - 1 B. Fratangelo (5) Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 mężczyźni - podwójny - Semi Finals

Więcej…
  R. Maytin /
C. Norrie
0 - 2 J. Cerretani /
J. Smith
(2) Zobacz wydarzenia Więcej informacji

Stany Zjednoczone - JSM Challenger of Champaign

Więcej…

 mężczyźni - pojedynczy - Qualifying 1st Round

Więcej…
  H. Craig 0 - 2 L. Martinez Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (3) R. Shane 0 - 2 R. Schneider Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (4) M. Ymer 2 - 0 Evan Zhu Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  D. Volfson 0 - 2 A. Rybakov (8) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  N. Lammons 0 - 2 A. Ayeni (WC) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  W. Bushamuka 0 - 2 A. Lawson Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (WC) V. Budic 0 - 2 T. Yates Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (WC) N. Khlif 2 - 1 C. Chakravarthi (WC) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  S. Kirchheimer 0 - 2 D. Thomas Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (WC) E. Ratta 0 - 2 A. Kovacevic Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  H. Callahan 2 - 0 N. Pauffley (7) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  A. Brown 2 - 0 E. Clark Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  R. Roelofse 1 - 2 S. Monette (5) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (WC) A. Fennell 1 - 2 N. S. Hu (6) Zobacz wydarzenia Więcej informacji

Urugwaj - Uruguay Open

Więcej…

 mężczyźni - pojedynczy - Semi Finals

Więcej…
  Joao Domingues 0 - 2 Gastao Elias Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 mężczyźni - pojedynczy - Quarter Finals

Więcej…
  (1) P. Cuevas 2 - 1 F. Bagnis Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 mężczyźni - podwójny - Final

Więcej…
  R. Arneodo /
Fernando Romboli
2 - 1 A. Behar /
Fabiano Paula
(3) Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 mężczyźni - podwójny - Semi Finals

Więcej…
  (3) A. Behar /
Fabiano Paula
2 - 1 F. Bagnis /
M. Felder
(WC) Zobacz wydarzenia Więcej informacji

Włochy - Next Generation ATP Finals

Więcej…

 mężczyźni - pojedynczy - Final

Więcej…
  (6) Hyeon Chung 3 - 1 A. Rublev (1) Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 mężczyźni - pojedynczy - 3rd Place

Więcej…
  (7) D. Medvedev W/O B. Coric (4) Więcej informacji

Włochy - Brescia Challenger

Więcej…

 mężczyźni - pojedynczy - Qualifying 1st Round

Więcej…
  A. Bury W/O A. Avidzba (WC) Więcej informacji
  (PR) M. Marfia 0 - 2 E. Dalla Valle (WC) Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 mężczyźni - pojedynczy - Qualifying 2nd Round

Więcej…
  (3) L. Klein 2 - 0 R. Maiga Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  D. Pontoglio 0 - 2 L. Margaroli (5) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (4) V. Uzhylovskyi 2 - 1 R. Marelli (WC) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  T. Weissborn 0 - 2 G. Fonio (7) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (2) P. Nema 2 - 0 P. Mugelli (WC) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  A. Guerrieri 0 - 2 D. Matsukevitch (6) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (1) Y. Marti 1 - 2 A. Bury Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (WC) E. Dalla Valle 2 - 1 G. Ricca (8) Zobacz wydarzenia Więcej informacji

rajdy

Kalendarz