11 styczeń 2018

Australia - Australian Open

Więcej…

 mężczyźni - pojedynczy - Qualifying 2nd Round

Więcej…
  F. Gaio 1 - 2 A. Collarini Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  K. Maamoun RET S. Robert Więcej informacji
  A. Vatutin 0 - 2 G. Soeda Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  Z. Kolar 0 - 2 K. King Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (6) C. Norrie 0 - 2 J. Smith Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (10) Y. Hanfmann 1 - 2 S. Kozlov Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  D. Petrovic 1 - 2 D. Novak Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  H. Hurkacz 0 - 2 M. Berrettini (20) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  D. Novikov 1 - 2 E. Ymer (27) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  D. Kudla 2 - 0 T. Kamke Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (WC) B. Mousley 2 - 1 R. Ojeda-Lara Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  J. Kovalik 0 - 2 M. McDonald Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  J. Munar 2 - 0 S. Travaglia (21) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  A. Whittington 0 - 2 V. Safranek Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  Wu Di 1 - 2 D. Brown (17) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (9) A. Bublik 0 - 2 D. King Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 kobiety - pojedynczy - Qualifying 1st Round

Więcej…
  G. Brescia 0 - 2 B. Schoofs Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (2) E. Rodina 2 - 0 S. Sharipova Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  M. Zanevska 1 - 2 V. Tomova Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (6) D. Kovinic 2 - 0 N. Bains (WC) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  D. Collins 2 - 0 I. Khromacheva Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  A. Muhammad 1 - 2 E. Kostova Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  C. Zhao 0 - 2 D. Allertova (18) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (7) N. Broady 2 - 1 K. Deichmann Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (11) L. Kumkhum 2 - 0 T. Martincova Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  Su Jeong Jang 0 - 2 D. Jakupovic Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  Wang Yafan 2 - 0 B. Haas Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  Lu Jing-Jing 0 - 2 S. Errani (20) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (12) M. Kato 0 - 2 M. Frech Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  S. Zhuk 2 - 0 S. Tomic (WC) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  A. Blinkova 2 - 0 R. Vinci (19) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  K. Boulter RET K. Day Więcej informacji
  (5) Y. Wickmayer 2 - 0 J. Teichmann Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  I. Jorovic 2 - 0 A. Rus (23) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (WC) K. Birrell 1 - 2 Han Xinyun (21) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  D. Chiesa 1 - 2 A. Lottner Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  Y. Bonaventure 2 - 0 T. Patterson (WC) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  B. Eraydin 0 - 2 I. Falconi (15) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (WC) P. Hon 2 - 1 B. Stefkova Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (1) S. Vickery 1 - 2 L. Kerkhove Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  P. Monova 2 - 0 V. Ivakhnenko Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  J. Namigata 0 - 2 M. Bouzkova Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  I. Bara 2 - 1 S. Karatantcheva Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  M. Torro-Flor 0 - 2 V. Kuzmova (16) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (10) F. Abanda 2 - 0 Lu Jia-Jing Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  T. Zidansek 2 - 0 E. Hozumi Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (WC) I. Wallace 1 - 2 A. Schmiedlova Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (4) V. Golubic 2 - 1 F. Stollar Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  P. Schnyder 0 - 2 B. Pera (14) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  V. Grammatikopoulou 2 - 1 E. Perez (WC) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (8) R. Ozaki 1 - 2 M. Imanishi Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  S. Soler-Espinosa 2 - 1 M. Georges Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  A. Kalinskaya 2 - 1 V. Zvonareva Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  D. Yastremska 2 - 0 M. Doi (17) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  C. Dolehide 2 - 1 C. Perrin Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (3) Zhu Lin 2 - 1 L. Chirico Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  A. Cadantu 0 - 2 V. Lapko (22) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  I. Soylu 0 - 2 S. Voegele Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  Liu Fangzhou 2 - 1 R. Peterson Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  C. Buyukakcay 0 - 2 J. Boserup (24) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  A. Dulgheru 2 - 0 B. Andreescu Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (9) A. Rodionova 1 - 2 M. Kostyuk (WC) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  J. Loeb 1 - 2 D. Seguel Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  J. Paolini 0 - 2 B. Krejcikova (13) Zobacz wydarzenia Więcej informacji

Australia - Medibank International Sydney

Więcej…

 kobiety - pojedynczy - Quarter Finals

Więcej…
  (1) G. Muguruza Blanco W/O D. Gavrilova Więcej informacji
  B. Strycova 0 - 2 A. Barty Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  D. Cibulkova 0 - 2 A. Kerber Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (Q) C. Giorgi 2 - 0 A. Radwanska Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 kobiety - podwójny - Semi Finals

Więcej…
  (1) Chan Latisha /
A. Hlavackova
2 - 0 L. Arruabarrena-Vecino /
L. Davis
(AL) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (3) G. Dabrowski /
Xu Yifan
W/O L. Safarova /
B. Strycova
(2) Więcej informacji

 mężczyźni - pojedynczy - Quarter Finals

Więcej…
  (4) F. Fognini 2 - 1 A. Mannarino (5) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  P. Lorenzi 0 - 2 D. Medvedev (Q) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  B. Paire 2 - 0 G. Muller (2) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (SE) A. De Minaur 2 - 0 F. López Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 mężczyźni - podwójny - Semi Finals

Więcej…
  J. Struff /
V. Troicki
2 - 0 J. Rojer /
H. Tecau
(2) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (1) L. Kubot /
Marcelo Melo
2 - 1 R. Bopanna /
E. Roger-Vasselin
(4) Zobacz wydarzenia Więcej informacji

Nowa Zelandia - Heineken Open

Więcej…

 mężczyźni - pojedynczy - Quarter Finals

Więcej…
  J. Vesely 0 - 2 R. Bautista-Agut (5) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  P. Gojowczyk 0 - 2 R. Haase Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (7) D. Ferrer 2 - 0 Hyeon Chung Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  K. Khachanov 0 - 2 J. del Potro (2) Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 mężczyźni - podwójny - Quarter Finals

Więcej…
  (3) S. Gonzalez /
J. Peralta
2 - 0 R. Lindstedt /
F. Skugor
Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (1) O. Marach /
M. Pavic
2 - 0 D. Nestor /
D. Young
Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  M. Mirnyi /
P. Oswald
W/O P. Cuevas /
H. Zeballos
(4) Więcej informacji
  M. Matkowski /
A. Qureshi
1 - 2 R. Klaasen /
M. Venus
(2) Zobacz wydarzenia Więcej informacji

Australia - Moorilla Hobart International

Więcej…

 kobiety - pojedynczy - Quarter Finals

Więcej…
  D. Vekic 0 - 2 H. Watson (Q) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  A. Sabalenka 0 - 2 L. Tsurenko (5) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (Q) M. Niculescu W/O E. Mertens (2) Więcej informacji
  M. Buzarnescu 2 - 0 A. Riske Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 kobiety - podwójny - Quarter Finals

Więcej…
  (WC) A. Bai /
L. Cabrera
W/O K. Flipkens /
N. Melichar
(2) Więcej informacji
  (1) I. Olaru /
O. Savchuk
0 - 2 V. Kudermetova /
A. Sabalenka
Zobacz wydarzenia Więcej informacji

Australia - Canberra Challenger

Więcej…

 mężczyźni - pojedynczy - Quarter Finals

Więcej…
  E. Benchetrit 0 - 2 M. Janvier Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (7) A. Seppi 2 - 0 G. Garcia-Lopez (3) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  H. Grenier 0 - 2 M. Fucsovics (6) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (5) V. Estrella 2 - 1 F. Mayer (2) Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 mężczyźni - podwójny - Semi Finals

Więcej…
  (1) H. Podlipnik-Castillo /
A. Vasilevski
2 - 0 S. de Waard /
B. McLachlan
(4) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  Li Zhe /
Y. Watanuki
1 - 2 J. Erlich /
D. Sharan
(2) Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 mężczyźni - podwójny - Quarter Finals

Więcej…
  S. Bangoura /
N. Pasha
1 - 2 Li Zhe /
Y. Watanuki
Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  A. Seppi /
G. Van Peperzeel
0 - 2 J. Erlich /
D. Sharan
(2) Zobacz wydarzenia Więcej informacji

Tajlandia - Bangkok Challenger 2

Więcej…

 mężczyźni - pojedynczy - 1/16 Final

Więcej…
  (8) M. Viola 2 - 0 W. Trongcharoenchaikul Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (Q) E. Ruusuvuori 1 - 2 Y. Takahashi (7) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (1) M. Granollers 2 - 0 F. Cipolla (PR) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  A. Bega 0 - 2 E. Lopez-Perez (2) Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 mężczyźni - podwójny - Quarter Finals

Więcej…
  M. Elgin /
T. Khabibulin
1 - 2 Gong Mao-Xin /
Peng Hsien-Yin
Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (1) S. Ratiwatana /
S. Ratiwatana
0 - 2 Hsieh Cheng-Peng /
Yang Tsung-Hua
Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (WC) P. Isarow /
W. Trongcharoenchaikul
0 - 2 J. Cerretani /
J. Salisbury
(2) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (3) J. Nedunchezhiyan /
C. Rungkat
0 - 2 E. Lopez-Perez /
P. Martinez Portero
Zobacz wydarzenia Więcej informacji

rajdy

Kalendarz