20 czerwiec 2018

Anglia - AEGON Classic

Więcej…

 kobiety - pojedynczy - 1/16 Final

Więcej…
  M. Rybarikova 2 - 1 K. Mladenovic Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  N. Osaka RET D. Jakupovic (Q) Więcej informacji
  A. Cornet 0 - 2 E. Svitolina (2) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  P. Martic 1 - 2 M. Buzarnescu Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 kobiety - podwójny - Quarter Finals

Więcej…
  N. Melichar /
K. Peschke
2 - 1 D. Kasatkina /
G. Muguruza Blanco
Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 kobiety - podwójny - 1/16 Final

Więcej…
  Chan Hao-Ching /
Yang Zhaoxuan
2 - 1 Chan Latisha /
G. Dabrowski
(3) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  L. Kichenok /
A. Kudryavtseva
1 - 2 K. Boulter /
H. Watson
(WC) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (4) B. Krejcikova /
K. Siniakova
2 - 0 J. Goerges /
K. Pliskova
Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  S. Aoyama /
I. Olaru
1 - 2 E. Mertens /
D. Schuurs
Zobacz wydarzenia Więcej informacji

Anglia - Mistrzostwa AEGON

Więcej…

 mężczyźni - pojedynczy - 1/16 Final

Więcej…
  F. Tiafoe 2 - 1 L. Mayer Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  D. Medvedev 0 - 2 J. Chardy (SE) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  S. Wawrinka 1 - 2 S. Querrey (5) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (1) M. Čilić 2 - 1 G. Muller Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 mężczyźni - podwójny - Quarter Finals

Więcej…
  (1) O. Marach /
M. Pavic
2 - 1 R. Bopanna /
E. Roger-Vasselin
Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 mężczyźni - podwójny - 1/16 Final

Więcej…
  (WC) M. Daniell /
W. Koolhof
2 - 0 N. Djokovic /
S. Wawrinka
Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (WC) L. Hewitt /
N. Kyrgios
2 - 1 P. Herbert /
N. Mahut
(3) Zobacz wydarzenia Więcej informacji

Niemcy - Gerry Weber Open

Więcej…

 mężczyźni - pojedynczy - 1/16 Final

Więcej…
  R. Haase 0 - 2 R. Bautista-Agut (4) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (7) K. Nishikori 0 - 2 K. Khachanov Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (Q) D. Kudla 2 - 0 S. Tsitsipas Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (3) D. Thiem 0 - 2 Y. Sugita Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 mężczyźni - pojedynczy - 1/32 Final

Więcej…
  N. Basilashvili 2 - 0 R. Molleker (WC) Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 mężczyźni - podwójny - 1/16 Final

Więcej…
  (1) L. Kubot /
Marcelo Melo
2 - 0 J. Erlich /
N. Monroe
(Q) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  M. Mirnyi /
P. Oswald
2 - 0 M. Matkowski /
M. Middelkoop
Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (4) I. Dodig /
R. Ram
2 - 0 K. Khachanov /
L. Pouille
Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  R. Klaasen /
M. Venus
0 - 2 T. Puetz /
J. Struff
(WC) Zobacz wydarzenia Więcej informacji

Hiszpania - Mallorca Open

Więcej…

 kobiety - pojedynczy - 1/16 Final

Więcej…
  (Q) S. Kenin 2 - 1 A. Van Uytvanck Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  T. Maria 2 - 0 C. Witthoeft Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (WC) L. Arruabarrena-Vecino 0 - 2 S. Stosur Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (1) C. Garcia 2 - 0 J. Larsson (Q) Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 kobiety - pojedynczy - 1/32 Final

Więcej…
  (Q) A. Riske 2 - 1 A. Kerber (2) Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 kobiety - podwójny - Quarter Finals

Więcej…
  X. Knoll /
A. Smith
2 - 0 S. Cirstea /
A. Petkovic
(WC) Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 kobiety - podwójny - 1/16 Final

Więcej…
  A. Rosolska /
A. Spears
2 - 1 J. Moore /
G. Olmos
Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  D. Collins /
Hsieh Su-Wei
1 - 2 N. Kichenok /
A. Rodionova
(2) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (WC) L. Safarova /
B. Stefkova
2 - 0 M. Adamczak /
R. Voracova
(3) Zobacz wydarzenia Więcej informacji

Anglia - Ilkley Challenger

Więcej…

 mężczyźni - pojedynczy - 1/16 Final

Więcej…
  (1) J. Thompson 2 - 0 H. Moriya (Q) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  S. Ofner 0 - 2 D. King Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  O. Otte 2 - 0 J. Zopp (2) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  K. King 0 - 2 S. Stakhovsky (8) Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 mężczyźni - podwójny - 1/16 Final

Więcej…
  K. Krawietz /
A. Mies
2 - 0 A. Molteni /
M. Reyes-Varela
(2) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  A. Bolt /
J. Thompson
1 - 2 A. Bury /
Peng Hsien-Yin
Zobacz wydarzenia Więcej informacji

Francja - Blois Challenger

Więcej…

 mężczyźni - pojedynczy - 1/16 Final

Więcej…
  (3) H. Laaksonen 0 - 2 T. de Bakker Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  M. Janvier 0 - 2 C. Garin (8) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (6) C. Berlocq 1 - 2 S. Griekspoor Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  M. Bourgue 0 - 2 J. Londero (4) Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 mężczyźni - podwójny - Quarter Finals

Więcej…
  H. Heliovaara /
H. Laaksonen
0 - 2 Joao Domingues /
Pedro Sousa
Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 mężczyźni - podwójny - 1/16 Final

Więcej…
  H. Hach /
L. Martinez
0 - 2 R. Roelofse /
C. Rungkat
(2) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (AL) J. Monteiro /
B. Saraiva
0 - 2 B. Bonzi /
G. Jacq
Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (3) Hsieh Cheng-Peng /
R. Junaid
2 - 0 P. Cachin /
D. Gimeno-Traver
Zobacz wydarzenia Więcej informacji

Słowacja - Poprad Challenger

Więcej…

 mężczyźni - pojedynczy - 1/16 Final

Więcej…
  (1) G. Melzer RET Z. Kolar Więcej informacji
  M. Neuchrist RET D. Novak (7) Więcej informacji
  (WC) A. Glvac 0 - 2 A. Pavlasek (3) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  S. Gutierrez-Ferrol 2 - 0 C. Ruud (2) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (4) J. Kovalik 2 - 0 Yang Tsung-Hua Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (Q) A. Haider-Maurer 1 - 2 M. Safwat (5) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (6) A. Balazs 2 - 0 V. Safranek Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  A. de Greef 2 - 0 F. Horansky Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 mężczyźni - podwójny - Quarter Finals

Więcej…
  I. Sabanov /
M. Sabanov
0 - 2 R. Galloway /
Fernando Romboli
(4) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  T. Brkic /
A. Pavic
W/O N. Desein /
G. Melzer
Więcej informacji
  M. Neuchrist /
T. Weissborn
2 - 0 F. Polasek /
P. Rikl
(WC) Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 mężczyźni - podwójny - 1/16 Final

Więcej…
  S. Gutierrez-Ferrol /
D. Poljak
1 - 2 N. Cacic /
L. Margaroli
Zobacz wydarzenia Więcej informacji

Uzbekistan - Fergana Challenger

Więcej…

 mężczyźni - pojedynczy - 1/16 Final

Więcej…
  (WC) K. Sultanov 0 - 2 E. Lopez-Perez (2) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  A. Setkic 2 - 0 Duckhee Lee (4) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (6) E. Gerasimov 2 - 0 F. Dustov (WC) Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 mężczyźni - podwójny - Quarter Finals

Więcej…
  A. Kadhe /
A. Lawson
0 - 2 I. Gakhov /
A. Pavlioutchenkov
Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 mężczyźni - podwójny - 1/16 Final

Więcej…
  S. Ayap /
G. Lomakin
RET D. Guez /
Y. Watanuki
Więcej informacji
  N. Milojevic /
A. Setkic
2 - 1 T. Altuna /
A. Celikbilek
Zobacz wydarzenia Więcej informacji

Włochy - Internazionali di Tennis dell'Umbria

Więcej…

 mężczyźni - pojedynczy - 1/16 Final

Więcej…
  (5) Thiago Monteiro 2 - 0 B. Zapata miralles Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  G. Moroni 2 - 0 P. Martinez Portero Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  M. Cuevas 1 - 2 Guilherme Clezar Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 mężczyźni - pojedynczy - 1/32 Final

Więcej…
  C. Boluda-Purkiss 1 - 2 P. Lorenzi (2) Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 mężczyźni - podwójny - Quarter Finals

Więcej…
  B. Arias /
H. Dellien
0 - 2 J. Ocleppo /
A. Vavassori
(3) Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 mężczyźni - podwójny - 1/16 Final

Więcej…
  (AL) H. Casanova /
Zhang Zhizhen
0 - 2 F. Baldi /
A. Pellegrino
(WC) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  M. Cuevas /
A. Motti
2 - 1 R. Gonzales /
N. Lammons
(2) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  Thiago Monteiro /
Joao Souza
0 - 2 P. Martinez Portero /
M. Vervoort
Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  C. Boluda-Purkiss /
B. Zapata miralles
0 - 2 Daniel Da Silva /
Rogerio Dutra da Silva
Zobacz wydarzenia Więcej informacji

rajdy

Kalendarz