20 wrzesień 2018

Japonia - Toray Pan Pacific Open

Więcej…

 kobiety - pojedynczy - 1/16 Final

Więcej…
  A. Kontaveit 1 - 2 B. Strycova (8) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (WC) V. Azarenka 2 - 0 A. Barty (7) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  D. Vekic 2 - 0 J. Konta Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (1) C. Wozniacki 1 - 2 C. Giorgi Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 kobiety - podwójny - Quarter Finals

Więcej…
  A. Rosolska /
A. Spears
0 - 2 G. Dabrowski /
Xu Yifan
(2) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  M. Kato /
Makoto Ninomiya
2 - 1 L. Kichenok /
K. Srebotnik
Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (1) A. Hlavackova /
B. Strycova
2 - 0 M. Imanishi /
A. Zaja
Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (4) R. Atawo /
A. Groenefeld
2 - 1 B. Bencic /
A. Pavlyuchenkova
Zobacz wydarzenia Więcej informacji

Francja - Open de Moselle

Więcej…

 mężczyźni - pojedynczy - 1/16 Final

Więcej…
  M. Fucsovics 0 - 2 R. Albot Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  R. Berankis 2 - 1 S. Tsitsipas (2) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  B. Paire 1 - 2 Y. Maden (LL) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (7) F. Krajinovic 1 - 2 G. Simon Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  G. Barrere 0 - 2 M. Bachinger (Q) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (WC) U. Humbert 1 - 2 N. Basilashvili (5) Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 mężczyźni - podwójny - Quarter Finals

Więcej…
  J. Cerretani /
J. Erlich
1 - 2 O. Marach /
J. Melzer
(PR) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (1) N. Mahut /
E. Roger-Vasselin
2 - 0 P. Gojowczyk /
F. Martin
Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (3) W. Koolhof /
A. Molteni
2 - 0 H. Nys /
B. Paire
Zobacz wydarzenia Więcej informacji

Rosja - St. Petersburg Open

Więcej…

 mężczyźni - pojedynczy - 1/16 Final

Więcej…
  (7) D. Shapovalov 2 - 1 M. Berrettini Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  M. Kukushkin 0 - 2 D. Medvedev (8) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (6) D. Dzumhur 2 - 0 G. Pella Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (3) M. Cecchinato 2 - 0 L. Lacko Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (WC) M. Youzhny 1 - 2 R. Bautista-Agut (5) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (1) D. Thiem 2 - 0 J. Struff Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 mężczyźni - podwójny - Quarter Finals

Więcej…
  L. Paes /
M. Reyes-Varela
0 - 2 M. Berrettini /
F. Fognini
Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (PR) P. Petzschner /
T. Puetz
0 - 2 R. Jebavy /
M. Middelkoop
(3) Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 mężczyźni - podwójny - 1/16 Final

Więcej…
  (4) R. Lindstedt /
R. Ram
1 - 2 E. Donskoy /
K. Khachanov
Zobacz wydarzenia Więcej informacji

Chiny - LL Guangzhou International Women's Open

Więcej…

 kobiety - pojedynczy - Quarter Finals

Więcej…
  (7) V. Lapko 0 - 2 A. Petkovic Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  F. Ferro 0 - 2 Wang Qiang (3) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (4) A. Krunic 1 - 2 B. Pera Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  K. Kozlova 0 - 2 Y. Putintseva (5) Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 kobiety - podwójny - Quarter Finals

Więcej…
  (1) K. Christian /
S. Santamaria
2 - 0 Lu Jia-Jing /
J. Namigata
Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  Han Xinyun /
Zhang Ying
0 - 2 Jiang Xinyu /
Tang Qianhui
(4) Zobacz wydarzenia Więcej informacji

Republika Korei - Hansol Korea Open

Więcej…

 kobiety - pojedynczy - 1/16 Final

Więcej…
  M. Minella 2 - 0 P. Hon (Q) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  D. Jakupovic 0 - 2 K. Bertens (2) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (7) I. Begu 2 - 0 A. Radwanska Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 kobiety - podwójny - Quarter Finals

Więcej…
  (4) M. Barthel /
J. Larsson
2 - 1 L. Kumkhum /
P. Plipuech
Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  B. Stefkova /
R. Voracova
0 - 2 E. Perez /
A. Rodionova
(3) Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 kobiety - podwójny - 1/16 Final

Więcej…
  P. Hon /
Y. Sizikova
1 - 2 Na-Lae Han /
Ji-Hee Choi
(WC) Zobacz wydarzenia Więcej informacji

Rumunia - BRD Sibiu Challenger

Więcej…

 mężczyźni - pojedynczy - 1/16 Final

Więcej…
  (1) L. Djere 2 - 1 K. Krawietz Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (4) S. Bolelli 0 - 2 J. Sels (Q) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  Z. Kolar 0 - 2 J. Barranco Cosano (LL) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  N. Serdarusic RET L. Rosol (8) Więcej informacji

 mężczyźni - podwójny - Semi Finals

Więcej…
  (1) K. Krawietz /
A. Mies
2 - 0 P. Martinez Portero /
M. Vervoort
Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 mężczyźni - podwójny - Quarter Finals

Więcej…
  Z. Kolar /
Goncalo Oliveira
0 - 2 T. Bednarek /
D. Pel
(3) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (WC) P. Grigoriu /
F. Mergea
0 - 2 J. Barranco Cosano /
C. Gomez-Herrera
Zobacz wydarzenia Więcej informacji

Stany Zjednoczone - Columbus Challenger

Więcej…

 mężczyźni - pojedynczy - 1/16 Final

Więcej…
  (WC) J. Mcnally 1 - 2 D. Koepfer (5) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  E. Gomez 0 - 2 M. Mmoh (3) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (Q) L. Saville 2 - 1 J. Hernandez-Fernandez Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (1) J. Thompson 2 - 0 K. Uchida Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 mężczyźni - podwójny - Quarter Finals

Więcej…
  (4) R. Galloway /
B. Lock
2 - 1 M. Joyce /
J. Wolf
(WC) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (1) R. Roelofse /
J. Smith
1 - 2 T. Paul /
P. Polansky
Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  T. Matsui /
S. Verbeek
2 - 0 J. Mcnally /
H. Tubert
(WC) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  L. Martinez /
D. Perez-Sanz
1 - 2 G. Escobar /
R. Quiroz
Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 mężczyźni - podwójny - 1/16 Final

Więcej…
  G. Escobar /
R. Quiroz
2 - 1 M. Reid /
L. Saville
(3) Zobacz wydarzenia Więcej informacji

Tajpej - Kaohsiung Challenger

Więcej…

 mężczyźni - pojedynczy - 1/16 Final

Więcej…
  F. Gaio 0 - 2 M. Jaziri (2) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  J. Rodionov 2 - 1 Tseng Chun Hsin (WC) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  Y. Uchiyama 0 - 2 E. Gulbis (7) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (Q) Frederico Silva 2 - 1 R. Ramanathan (6) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (4) Jung Jason 0 - 2 Duckhee Lee Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (1) G. Monfils 2 - 0 G. Soeda Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 mężczyźni - podwójny - Quarter Finals

Więcej…
  A. Santillan /
J. Ward
1 - 2 Hsu Yu Hsiou /
Wang Jimmy
(WC) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (1) A. Krajicek /
J. Nedunchezhiyan
2 - 0 B. Mousley /
Peng Hsien-Yin
Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  Hsieh Cheng-Peng /
Yang Tsung-Hua
2 - 0 N. Balaji /
V. Vardhan
(2) Zobacz wydarzenia Więcej informacji

Włochy - Biella Challenger

Więcej…

 mężczyźni - pojedynczy - 1/16 Final

Więcej…
  (3) P. Lorenzi 2 - 0 R. Ojeda-Lara Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (SE) F. Arguello 2 - 0 F. Baldi Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  M. Donati RET S. Travaglia (6) Więcej informacji
  S. Caruso 0 - 2 F. Delbonis (2) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (1) R. Carballes-Baena 2 - 0 Marcelo Barrios Vera (Q) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (WC) E. Dalla Valle 0 - 2 S. Napolitano Zobacz wydarzenia Więcej informacji

 mężczyźni - podwójny - Quarter Finals

Więcej…
  A. Motti /
J. Ocleppo
1 - 2 R. Junaid /
P. Raja
(4) Zobacz wydarzenia Więcej informacji
  (3) Fabricio Neis /
D. Vega-Hernandez
2 - 1 F. Arguello /
G. Duran
Zobacz wydarzenia Więcej informacji

rajdy

Kalendarz