Spotkania

Dzień Data Gospodarze Bramka/Czas Goście    
nie 17/09/17 Ben Tre 3 - 0 Quan Khu 3 Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 17/09/17 Ziraat Bankasi 3 - 1 Arkas Spor Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 17/09/17 VC Dagestan 3 - 0 Akademiya Kazan Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 17/09/17 Luzhniki Moskva 3 - 0 VC Tarkhan Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 17/09/17 Cuprum Lubin 3 - 2 Noliko Maaseik Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 17/09/17 Skra Bełchatów 3 - 0 Milano Zobacz wydarzenia Więcej informacji
pon 18/09/17 UST Tigres Students 1 - 3 NU Bulldogs Students Zobacz wydarzenia Więcej informacji
pon 18/09/17 St. Benilde Students 0 - 3 FEU Tamaraws Zobacz wydarzenia Więcej informacji
pon 18/09/17 Sanest Khanh Hoa II 1 - 3 Ben Tre Zobacz wydarzenia Więcej informacji
pon 18/09/17 BTL Canh Sat Co Dong 3 - 0 Quan Khu 3 Zobacz wydarzenia Więcej informacji
wto 19/09/17 TP Ho Chi Minh II 3 - 1 Quan Khu 3 Zobacz wydarzenia Więcej informacji
wto 19/09/17 Sanest Khanh Hoa II 0 - 3 BTL Canh Sat Co Dong Zobacz wydarzenia Więcej informacji
wto 19/09/17 Fenerbahçe 3 - 1 Halkbank Zobacz wydarzenia Więcej informacji
śro 20/09/17 Ben Tre 2 - 3 BTL Canh Sat Co Dong Zobacz wydarzenia Więcej informacji
śro 20/09/17 TP Ho Chi Minh II 2 - 3 Sanest Khanh Hoa II Zobacz wydarzenia Więcej informacji
czw 21/09/17 Quan Khu 3 09 : 00 Sanest Khanh Hoa II Więcej informacji
czw 21/09/17 Avtomobilist St. P… 14 : 00 Rostov Volley Więcej informacji
czw 21/09/17 Ben Tre 15 : 00 TP Ho Chi Minh II Więcej informacji
czw 21/09/17 VC Vladimir 16 : 00 Dinamo Krasnodar Więcej informacji
czw 21/09/17 Tekhnolog-Belogorye 17 : 00 Elvary Sakhalin Więcej informacji
pią 22/09/17 Tekhnolog-Belogorye 14 : 00 Elvary Sakhalin Więcej informacji
sob 23/09/17 NU Bulldogs Students 02 : 00 UP Fighting Maroons Więcej informacji
sob 23/09/17 De La Salle Students 04 : 00 Ateneo Students Więcej informacji
sob 23/09/17 Jastrzębski Węgiel 13 : 00 GKS Katowice Więcej informacji
sob 23/09/17 Skra Bełchatów 19 : 00 Kędzierzyn-Koźle Więcej informacji
sob 23/09/17 Volley Lube 20 : 00 JT Thunder Więcej informacji
sob 23/09/17 Corinthians/Guarulhos 23 : 00 Sao Jose Volei Więcej informacji
nie 24/09/17 VC AS Nizhniy Novgorod 17 : 00 Torpedo Chelyabinsk Więcej informacji
nie 24/09/17 Funvic/Midia Fone 23 : 30 Voleibol Itapetininga Więcej informacji
pon 25/09/17 UP Fighting Maroons 02 : 00 FEU Tamaraws Więcej informacji
pon 25/09/17 Red Lions Students 04 : 00 St. Benilde Students Więcej informacji
pon 25/09/17 Avtomobilist St. P… 13 : 30 Dinamo Krasnodar Więcej informacji

Ligi