Spotkania

Dzień Data Gospodarze Bramka/Czas Goście    
sob 16/09/17 Lokomotiv Izumrud 2 - 3 Torpedo Chelyabinsk Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 16/09/17 Trefl Gdańsk 3 - 1 AZS Politechnika Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 16/09/17 TP. Ho Chi Minh 3 - 0 Long An Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 16/09/17 Arkas Spor 0 - 3 İstanbul BB Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 16/09/17 Cuprum Lubin 3 - 2 Milano Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 16/09/17 Ziraat Bankasi 2 - 3 Afyon Belediye Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 16/09/17 Kędzierzyn-Koźle 0 - 3 AZS Olsztyn Zobacz wydarzenia Więcej informacji
sob 16/09/17 Skra Bełchatów Odwoł. Noliko Maaseik Więcej informacji
sob 16/09/17 Santo André 2 - 3 Corinthians/Guarulhos Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 17/09/17 BTL Canh Sat Co Dong 3 - 2 TP Ho Chi Minh II Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 17/09/17 Kędzierzyn-Koźle 1 - 3 AZS Politechnika Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 17/09/17 AZS Olsztyn 3 - 2 Trefl Gdańsk Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 17/09/17 Afyon Belediye 2 - 3 İstanbul BB Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 17/09/17 Prikamye Perm 3 - 1 Grozny Grozno Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 17/09/17 Ben Tre 3 - 0 Quan Khu 3 Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 17/09/17 Ziraat Bankasi 3 - 1 Arkas Spor Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 17/09/17 Luzhniki Moskva 3 - 0 VC Tarkhan Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 17/09/17 VC Dagestan 3 - 0 Akademiya Kazan Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 17/09/17 Cuprum Lubin 3 - 2 Noliko Maaseik Zobacz wydarzenia Więcej informacji
nie 17/09/17 Skra Bełchatów 3 - 0 Milano Zobacz wydarzenia Więcej informacji
pon 18/09/17 UST Tigres Students 1 - 3 NU Bulldogs Students Zobacz wydarzenia Więcej informacji
pon 18/09/17 St. Benilde Students 0 - 3 FEU Tamaraws Zobacz wydarzenia Więcej informacji
pon 18/09/17 Sanest Khanh Hoa II 1 - 3 Ben Tre Zobacz wydarzenia Więcej informacji
pon 18/09/17 BTL Canh Sat Co Dong 3 - 0 Quan Khu 3 Zobacz wydarzenia Więcej informacji
wto 19/09/17 TP Ho Chi Minh II 09 : 00 Quan Khu 3 Więcej informacji
wto 19/09/17 Sanest Khanh Hoa II 15 : 00 BTL Canh Sat Co Dong Więcej informacji
wto 19/09/17 Fenerbahçe 18 : 00 Halkbank Więcej informacji
śro 20/09/17 Ben Tre 09 : 00 BTL Canh Sat Co Dong Więcej informacji
śro 20/09/17 TP Ho Chi Minh II 15 : 00 Sanest Khanh Hoa II Więcej informacji
czw 21/09/17 VC Vladimir 14 : 00 Dinamo Krasnodar Więcej informacji
sob 23/09/17 NU Bulldogs Students 02 : 00 UP Fighting Maroons Więcej informacji
sob 23/09/17 De La Salle Students 04 : 00 Ateneo Students Więcej informacji

Ligi